Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Kontrakt wychowanka. Paszek na dłużej z Unią

Re-Plast Unia Oświęcim na razie skromnie poczyna sobie na rynku transferowym, ograniczając się do zabezpieczenia usług zawodników, z którymi wiązana jest przyszłość w najbliższym sezonie. Kolejnym hokeistą, który w dalszym ciągu będzie reprezentował biało-niebieskie barwy, jest Kamil Paszek.

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się oficjalnie, iż swe kariery nad Sołą będą kontynuowali Krystian Dziubiński, Peter Bezuška oraz Teddy Da Costa, którzy związali się nowymi rocznymi kontraktami. Dziś to grono powiększyło się o nazwisko Kamila Paszka.

25-latek rodem z Bielska-Białej to wychowanek Unii. W latach 2019 – 2021 reprezentował barwy GKS-u Katowice, lecz przed rozpoczęciem minionego sezonu zdecydował się na powrót do macierzy. Choć na wczesnym etapie swej kariery był on desygnowany do gry jako napastnik, ostatnią kampanię spędził w całości jako gracz defensywny.

Po zakontraktowaniu liderów, a więc Krystiana Dziubińskiego, Teddy’ego Da Costy i Petera Bezuški, przyszedł czas na wychowanków naszego klubu. Cieszymy się, że Kamil zostaje z nami na kolejny sezon – powiedział Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport na łamach oficjalnej strony klubu.

Re-Plast Unia Oświęcim wciąż nie ogłosiła żadnych transferowych wzmocnień. Niewykluczone, że na najgłośniejsze ruchy przyjdzie nam poczekać do momentu, kiedy poznamy wreszcie nazwisko nowego szkoleniowca biało-niebieskich.

Zestawienie transferów 2022/2023.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły