MŚ U20 IB: Tonący okręt. Polacy przegrali z Chorwacją, a w 57. minucie prowadzili 4:2!

Reprezentacja Polski do lat 20 przegrała z Chorwacją w trzecim meczu MŚ U20 dywizji IB w Bledzie. Choć to nasi reprezentanci w 57. minucie prowadzili 4:2, przegrali po rzutach karnych! Ta porażka oddala naszych reprezentantów od utrzymania na tym szczeblu.

Chorwacja U20 – Polska U20 5:4 po karnych (0:0, 1:2, 3:2, d. 0:0, k. 2:1)
1:0 – Filip Kasparek – Bruno Idzan (22:21),
1:1 – Oliwier Kurnicki – Szymon Kucharski, Michał Kusak (23:20),
1:2 – Szymon Kucharski – Jonasz Hofman, Karol Sobecki (34:07),
1:3 – Mateusz Siekierka – Eryk Schafer, Jonaz Hofman (44:46),
2:3 – Roko Gorsić – Lorian Bezuk, Martin Simunković (49:37),
2:4 – Szymon Kucharski – Jakub Hofman, Jonasz Hofman (56:35, 5/4),
3:4 – Luka Bodiroga – Roko Gorsić, Bruno Idzan (58:30, 6/5),