zklepy.pl
Image default

Trzy gwiazdy 24. kolejki: Łyszczarczyk, Heikkinen, Wronka

Za nami 24. kolejka, która obfitowała w zacięte i wyrównane pojedynki. Postanowiliśmy wyróżnić zawodników, którzy mieli największy wpływ na to, że ich ekipy sięgnęły po ważne punkty do ligowej tabeli. Przed państwem: Alan Łyszczarczyk, Ville Heikkinen i Patryk Wronka.

Alan Łyszczarczyk (GKS Tychy) – 2 gole

Popularny “Łyżka” był ojcem zwycięstwa nad JKH GKS-em Jastrzębie. Nowotarżanin dał popis swoich umiejętności i zdobył oba gole dla GKS-u, dające skromne zwycięstwo 2:1. Nie był to pierwszy jego kapitalny występ, w którym jego indywidualne umiejętności przechyliły szalę na korzyść tyszan.

Ville Heikkinen (Re-Plast Unia Oświęcim) – 3 gole

Fiński napastnik błysnął w starciu z Comarch Cracovią, zdobywając hat-tricka. Najpierw pokonał Filipa Krasanovskiego w pierwszej odsłonie, a kolejne dwa trafienia dołożył już w trzeciej tercji, gdy dostępu do krakowskiej bramki strzegł Łukasz Hebda. Losy spotkania były już jednak dawno rozstrzygnięte, bo przypomnijmy, że oświęcimianie wygrali 9:2. Nie były to zatem kluczowe gole dla wyniku tego spotkania, stąd niższa pozycja w naszym rankingu niż Łyszczarczyka.

Patryk Wronka (PZU Podhale Nowy Targ) 2 gole, 1 asysta

Nowotarżanie odnieśli bardzo ważne zwycięstwo nad KH Energą Toruń, wygrywając 5:2. Spory wkład w to zwycięstwo miał Patryk Wronka, który najpierw wykorzystał dogranie Jakuba Worwy, a później po solowej akcji pokonał Juliusa Pohjanoksę. Na dodatek zaliczył także asystę przy trafieniu Bartłomieja Neupauera. Zdecydowanie dobry występ Wronki, taki których oczekują kibice Podhala.

Najnowsze artykuły

Trzy gwiazdy 26. kolejki: Sawicki, Dziubiński, Fučík

Redakcja

Trzy gwiazdy 23. kolejki: Fučík, Špirko, Lindgren

admin

Trzy gwiazdy 22. kolejki: Worwa, Fraszko, Nilsson

admin

Skomentuj