PALH: Kolejna dawka emocji za nami

Za nami kolejne mecze w ramach Południowej Amatorskiej Ligi Hokeja! Emocji nie brakowało!

W tej kolejce:

Pierwsze mecze Sokołów i Kruków w lidze!

Pogrom w Oświęcimiu, i jednoczesne mecze obu drużyn Humbaków Kraków

🏒 PODSUMOWANIE MECZY AMATORSKIEJ LIGI HOCKEJA PALH 🏒

Mecz 1: Wojownicy Oświęcim vs. Humbaki Kraków 12.11.2023, 16:50, Oświęcim

Spektakularne zwycięstwo Wojowników Oświęcim nad Humbakami Kraków zakończone wynikiem 9:0 (4:0, 2:0, 3:0).

Łukasz Bara zdobył pierwszą bramkę już w 9. minucie, otwierając drogę do sukcesu.

Wyróżnienie dla Sławomira Smreka (3 bramki), Marka Ignaczaka (2 bramki + asysta), Bartłomieja Szpakowskiego (1 bramka + 2 asysty) i niezawodnego bramkarza Szymona Pawlicy, który zaliczył “shootout” w tym meczu!

Forma Humbaków pozostawia pytania, ale trzymamy kciuki za ich odbicie.

Relacja i protokół z meczu: [LINK]

___________________________

Mecz 2: Humbaki Kraków 2 vs. Kruki Częstochowa 11.11.2023, 21:00, Kraków

Humbaki Kraków 2 pokonują Kruki Częstochowa 9:6 (6:1, 2:3, 1:2).

Dla Kruków był to pierwszy mecz w tym sezonie i w swojej historii występów ligowych.

Ten fakt mógł wpłynąć na koncentrację Kruków bo już w 1minucie 13 sekundzie meczu stracili bramkę za sprawą Łukasza Kubicy (A1: Mariusz Piątek) a już 30sekund później Humbaki strzeliły kolejną bramkę, prowadząc w 2 minucie meczu już 2:0.

Wyróżnienie dla: Krzysztof Kubala (3 bramki), Jakub Kwaśniewski (2 bramki + 2 asysty) i Anton Semeczko (2 bramki i asysta) to bohaterowie tego spotkania.

Dla kruków pierwsze trafienie w tym meczu zaliczył w 7min. meczu Piotr Kusaj (A1: Maciej Kusaj) ustalając w tym momencie wynik meczu na 4:1.

Pomimo deklasacji w pierwszej tercji, Kruki udowodniły swoją siłę wygrywając 2gą i 3cią tercję w tym spotkaniu, ale doświadczone Humbaki patrząc na tablicę wyników – ciągle trzymały ich na dystans.

____________________________

Mecz 3: Sokołów Śląsk vs. Wataha Oświęcim 10.11.2023, 21:00, Katowice

W swoim inauguracyjnym meczu Sokoły Śląsk pokonują Watahę Oświęcim 5:4 (3:1, 2:0, 3:0).

Grzegorz Figas z Sokołów zdobył aż 4 bramki, a emocje sięgnęły zenitu, gdy Wataha odrobiła znaczną część strat w ostatniej tercji wyciągając wynik z 5:1 na 5:4!

Sokoły jednak wytrzymały napór Wilków i zainkasowały swoje pierwsze trzy punkty do ligowej tabeli grupy wschodniej 2 ligi PALH.

Mecz 4: Orlik Opole vs. Hokej 4All Katowice 10.11.2023, 21:45, Opole

W meczu na Lodowisku Toropol, Hokej 4All Katowice zwycięża Orlika Opole 3:1 (0:0, 0:2, 1:1).

Rafał Centawer (Hokej 4All) i Oleksandr Tarnogrodski (Orlik Opole) zdobyli pierwsze bramki w tym spotkaniu dla swoich drużyn.

Hokej 4All kontynuuje zwycięską passę, a Orlik szuka swojej drogi do sukcesu.

Liga PALH zaprezentowała się z wielu stron – od spektakularnych zwycięstw po zacięte pojedynki. Forma drużyn wciąż ewoluuje, a emocje sięgają zenitu.

Mamy niespodzianki, mamy dużo bramek i pierwsze w tym sezonie czyste konto (shootout) bramkarza Wojowników Oświęcim w ligowym pojedynku.

Kolejne zmagania już w najbliższy weekend! Zapraszamy do śledzenia relacji live i wsparcia swoich drużyn na lodowiskach.