Znajdziesz nas też tutaj:
fot. Cracovia.pl/hokej

Transfery

Pierwsze wzmocnienie Podhala! Kamiński wrócił do macierzy

Łukasz Kamiński po czterech sezonach spędzonych w Comarch Cracovii zdecydował się wrócić do macierzystego klubu. 23-latek podpisał roczny kontrakt z TAURON Podhalem Nowy Targ.

Kamiński całą seniorską karierę spędził w Krakowie. W ostatnich dwóch sezonach dostawał jednak od trenera Roháčka mniej szans, a to wszystko z powodu wielkiej liczby obcokrajowców w krakowskiej ekipie. Nic zatem dziwnego, że wychowanek Podhala postanowił rozejrzeć się za zespołem, w którym będzie mógł odgrywać większą rolę. Dorobek Kamińskiego w barwach “Pasów” zamknął się na 146 meczach, w których zdobył 11 bramek i zanotował 12 asyst.

Bardzo cieszymy się, że Łukasz postanowił ponownie reprezentować nasze barwy. Będziemy chcieli w dalszym ciągu ściągać swoich wychowanków, ale wszystko będzie uzależnione od wielu czynników, mamy jednak nadzieję, że będzie ich jak najwięcej. – powiedział na łamach klubowej strony, członek zarządu, Paweł Bargieł.

Powrót 23-latka do Nowego Targu to pierwsze wzmocnienie Podhala przed nachodzącym sezonem. Do tej pory kibice spod Tatr mogli być nieco zaniepokojeni brakiem informacji płynących ze swojego ośrodka, ale wszystko wskazuje na to, że działacze “Szarotek” powoli będą kompletować kadrę.

Zestawienie transferów 2022/2023.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły