zklepy.pl
Image default

Podpis wychowanka. Paś przedłużył kontrakt

Kibice JKH GKS-u Jastrzębie z pewnością na taką informację czekali. Wychowanek jastrzębskiego hokeja – Dominik Paś, przedłużył swój kontrakt. Będzie występował pod okiem selekcjonera przez kolejny sezon.

Dominik Paś zeszły sezon miał przeciętny jeśli mówimy o liczbach. Zagrał w 46 spotkaniach, w których zdobył 11 bramek i zanotował 16 asyst. Znalazł on jednak uznanie w oczach Róberta Kálabera, który powołał go na Mistrzostwa Świata Dywizji IA w Nottingham. Tam bowiem w 5 spotkaniach, punktował trzykrotnie. Zdobył jednego gola i zanotował dwie asysty. Przypomnijmy też, że wspólnie z kadrą wywalczył awans do Elity.

Kolejny sezon będzie jego ósmym w drużynie JKH GKS-u Jastrzębie. W sezonie 2021-2022 próbował swoich sił w Czechach na drugim poziomie rozgrywkowym. Szybko jednak pożegnał się z drużyną AZ Hawierzów i wrócił do swojego klubu w którym się wychował.

Z drużyną spod czeskiej granicy zdobył jedyne w historii mistrzostwo Polski. Dodać do tego można dwa brązowe medale. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju będzie mogła polegać na swoim wychowanku przynajmniej przez rok, bowiem podpisał on roczny kontrakt.

Najnowsze artykuły

GKS Tychy bez kolejnych czterech zawodników. Fala pożegnań

Mikołaj Pachniewski

GKS Tychy chce pozyskać dwukrotnego mistrza Polski z Katowic

Mikołaj Pachniewski

Re-Plast Unia Oświęcim z roszadą na ławce trenerskiej?

Redakcja

Skomentuj