zklepy.pl
Image default

Podpis wychowanka. Paś przedłużył kontrakt

Kibice JKH GKS-u Jastrzębie z pewnością na taką informację czekali. Wychowanek jastrzębskiego hokeja – Dominik Paś, przedłużył swój kontrakt. Będzie występował pod okiem selekcjonera przez kolejny sezon.

Dominik Paś zeszły sezon miał przeciętny jeśli mówimy o liczbach. Zagrał w 46 spotkaniach, w których zdobył 11 bramek i zanotował 16 asyst. Znalazł on jednak uznanie w oczach Róberta Kálabera, który powołał go na Mistrzostwa Świata Dywizji IA w Nottingham. Tam bowiem w 5 spotkaniach, punktował trzykrotnie. Zdobył jednego gola i zanotował dwie asysty. Przypomnijmy też, że wspólnie z kadrą wywalczył awans do Elity.

Kolejny sezon będzie jego ósmym w drużynie JKH GKS-u Jastrzębie. W sezonie 2021-2022 próbował swoich sił w Czechach na drugim poziomie rozgrywkowym. Szybko jednak pożegnał się z drużyną AZ Hawierzów i wrócił do swojego klubu w którym się wychował.

Z drużyną spod czeskiej granicy zdobył jedyne w historii mistrzostwo Polski. Dodać do tego można dwa brązowe medale. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju będzie mogła polegać na swoim wychowanku przynajmniej przez rok, bowiem podpisał on roczny kontrakt.

Najnowsze artykuły

Głośny powrót do THL. Pangiełow-Jułdaszew zawodnikiem PZU Podhala Nowy Targ!

Mikołaj Pachniewski

KH Energa Toruń pozyskała słowackiego napastnika. To były młodzieżowy reprezentant

Mikołaj Pachniewski

Kto trenerem Podhala? Jedno nazwisko w orbicie zainteresowań

admin

Zostaw komentarz