zklepy.pl
Image default

Puchar Polski. Znamy wszystkich uczestników

Znamy już drużyny, które powalczą w Pucharze Polski, który końcem grudnia odbędzie się w Krynicy-Zdroju. Zagadką pozostaje jedynie układ par.

Puchar Polski odbędzie się po świętach Bożego Narodzenia i przed Nowym Rokiem. Gospodarzem turnieju będzie Krynica-Zdrój. Przypomnijmy, że kwalifikację do niego uzyskają cztery najlepsze drużyny po 2. rundzie THL.

Pewne udziału w nim są cztery zespoły. Są to: GKS Katowice, Re-Plast Unia Oświęcim, JKH GKS Jastrzębie i GKS Tychy. Wiadomo już także, że GKS Katowice zmierzy się z zespołem, który zajmie 4. miejsce, z kolei pozostałe ekipy mogą jeszcze zmienić swoje lokaty, a co za tym idzie, przeciwnika w półfinale.

Dodajmy, że choć KH Energa Toruń ma na koncie 21 punktów i teoretycznie może przed końcem 2. rundy wyprzedzić tyszan to 2 “oczka” pochodzą z rozegranego awansem meczu z Comarch Cracovią, który nie wlicza się w klasyfikację do Pucharu Polski. To sprawia, że “Stalowe Pierniki” mają na koncie 19 punktów i nawet dwa zwycięstwa nie sprawią, że wyprzedzą oni tyszan, którzy zgromadzili 26 punktów.

W najlepszej pozycji są hokeiści Re-Plast Unii i GKS-u Tychy, którzy mają przed sobą jeszcze 2 mecze. Z kolei tylko jedno spotkanie pozostało do rozegrania jastrzębianom, którzy obecnie plasują się na 3. miejscu z dorobkiem 28 punktów.

Na chwilę obecną rozkład par wygląda następująco:

GKS Katowice – GKS Tychy

Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

Wszystko może znaleźć potwierdzenie już po najbliższej kolejce, którą zaplanowano na 3. listopada.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj