zklepy.pl
Image default

Puchar Polski. Znamy wszystkich uczestników

Znamy już drużyny, które powalczą w Pucharze Polski, który końcem grudnia odbędzie się w Krynicy-Zdroju. Zagadką pozostaje jedynie układ par.

Puchar Polski odbędzie się po świętach Bożego Narodzenia i przed Nowym Rokiem. Gospodarzem turnieju będzie Krynica-Zdrój. Przypomnijmy, że kwalifikację do niego uzyskają cztery najlepsze drużyny po 2. rundzie THL.

Pewne udziału w nim są cztery zespoły. Są to: GKS Katowice, Re-Plast Unia Oświęcim, JKH GKS Jastrzębie i GKS Tychy. Wiadomo już także, że GKS Katowice zmierzy się z zespołem, który zajmie 4. miejsce, z kolei pozostałe ekipy mogą jeszcze zmienić swoje lokaty, a co za tym idzie, przeciwnika w półfinale.

Dodajmy, że choć KH Energa Toruń ma na koncie 21 punktów i teoretycznie może przed końcem 2. rundy wyprzedzić tyszan to 2 “oczka” pochodzą z rozegranego awansem meczu z Comarch Cracovią, który nie wlicza się w klasyfikację do Pucharu Polski. To sprawia, że “Stalowe Pierniki” mają na koncie 19 punktów i nawet dwa zwycięstwa nie sprawią, że wyprzedzą oni tyszan, którzy zgromadzili 26 punktów.

W najlepszej pozycji są hokeiści Re-Plast Unii i GKS-u Tychy, którzy mają przed sobą jeszcze 2 mecze. Z kolei tylko jedno spotkanie pozostało do rozegrania jastrzębianom, którzy obecnie plasują się na 3. miejscu z dorobkiem 28 punktów.

Na chwilę obecną rozkład par wygląda następująco:

GKS Katowice – GKS Tychy

Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

Wszystko może znaleźć potwierdzenie już po najbliższej kolejce, którą zaplanowano na 3. listopada.

Najnowsze artykuły

Króki romans Luoto z Podhalem. Fin nie jest już zawodnikiem “Szarotek”

Mikołaj Pachniewski

Posiłki ze Znojma. Marek Špaček nowym zawodnikiem Cracovii

Kacper Tomasz Langowski

„Festiwal Hokeja” na turnieju Pee-Wee w Quebecu!

Redakcja

Zostaw komentarz