Znajdziesz nas też tutaj:

Puchar Kontynentalny

Terminarz finału Pucharu Kontynentalnego już znany. Wiemy, kiedy zagrają „Pasy”

Ujawniono terminarz finału Pucharu Kontynentalnego organizowanego w duńskim Aalborgu, w którym udział weźmie Comarch Cracovia. „Pasy” powalczą o to trofeum w dniach 7 – 9 stycznia.

Oprócz Comarch Cracovii, po Puchar Kontynentalny będą chciały sięgnąć ekipy duńskich Aalborg Pirates, białoruskiego HK Homel, a także kazachskiej Saryarki Karaganda. Z ostatnią z wymienionych drużyn krakowianie mierzyli się już w półfinale. Musieli wówczas uznać wyższość Kazachów, którzy wygrali 2:0. „Pasy” pozostawiły jednak w przegranym polu HK Poprad oraz Asiago Hockey i z drugiego miejsca awansowały do decydującej fazy rozgrywek.

Z kolei Aalborg Pirates i HK Homel wywalczyli promocję kosztem Sheffield Steelers (Wielka Brytania) oraz Olimpu Ryga (Łotwa). „Pasy” na inaugurację zmagań 7 stycznia zmierzą się z gospodarzami turnieju. Dzień później skrzyżują kije z Saryarką, z kolei na zakończenie rozgrywek podejmą przedstawicieli białoruskiej ekstraligi.

Podopieczni Rudolfa Roháčka mają o co walczyć. Obok cennego trofeum, stawką jest także awans do Champions Hockey League.

Terminarz:

7 stycznia:

15.30 Saryarka Karaganda – HK Homel

19.30 Aalborg Pirates – Comarch Cracovia

8 stycznia:

15.30 Comarch Cracovia – Saryarka Karaganda

19.30 Aalborg Pirates – HK Homel

9 stycznia:

15.30 HK Homel – Comarch Cracovia

19.30 Saryarka Karaganda – Aalborg Pirates

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły