Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Wysoki kurs w kąciku typerskim! Czas na przełamanie?

Wysokie kursy to coś, co nasi Czytelnicy lubią najbardziej! Dziś przychodzimy z ryzykowną propozycją, lecz kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

17.00 JKH GKS Jastrzębie – GKS Katowice
Liczba goli.
Typ:
poniżej 5,5.
Kurs: 1,90.

Hokeiści GKS-u Katowice zgotowali nam w tym sezonie kilka strzeleckich widowisk, lecz ich dwa ostatnie spotkania nie obfitowały w trafienia. Podobnie sprawy mają się w przypadku Jastrzębskiego Klubu Hokejowego. Czy dziś miałoby być inaczej? Szczerze w to wątpimy. Bardzo dobrą dyspozycję osiągnął John Murray, a i Patrik Nechvátal potrafi stanowić twardy orzech do zgryzienia, jeśli tylko ma swój dzień. Dodając do tego nieprzesadnie wysoką skuteczność obydwu stron, nie nastawiamy się na wiele goli.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

17.00 KH Energa Toruń – TAURON Podhale Nowy Targ
Podhale – liczba goli.
Typ:
powyżej 1,5.
Kurs: 1,63.

Pomimo odejścia dwóch najlepiej punktujących zawodników trwającej kampanii, „Szarotki” wciąż potrafią ukąsić. Przekonali się o tym boleśnie hokeiści Comarch Cracovii, którzy w minionej kolejce stracili aż cztery gole. Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Pewnym jest, iż podopieczni Andrieja Gusowa nie zameldują się w fazie play-off. Zrzuca to z nich wszelką presję, co może przynieść ciekawy efekt.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18.30 Comarch Cracovia – Re-Plast Unia Oświęcim
Zwycięzca (z dogrywką i karnymi).
Typ: Comarch Cracovia.
Kurs: 1,75.

Co prawda biało-niebiescy w starciu z JKH GKS-em Jastrzębie przełamali passę czterech kolejnych porażek, lecz ich gra wciąż była daleka od ideału. Podopieczni Toma Coolena mogą sporo zawdzięczać Clarke’owi Saundersowi, który niemalże w pojedynkę wybronił zespołowi zwycięstwo w samej końcówce, pomagając mu przetrwać napór rywali. Comarch Cracovia nie przeszła suchą stopą przez pojedynek z Podhalem Nowy Targ, lecz w ogólnym rozrachunku po zwycięstwie w Pucharze Polski czaruje nie tylko wynikami, ale i stylem. Przed pięcioma dniami znalazła ona sposób na Unię. Według naszych przewidywań, dziś może być podobnie.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

Zrzut-ekranu-2022-01-30-o-15-00-52

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły