zklepy.pl
Image default

Znamy pary ćwierćfinałowe! Jest małe zaskoczenie

Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe w Tauron Hokej Lidze. Drużyny z miejsc 1-4 wybrały swoich przeciwników. Rywalizacja zaczyna się już w piątek, 1 marca.

Niezwłocznie po zakończeniu ostatniej, 45. kolejki Tauron Hokej Ligi kluby z miejsc 1-4 przekazały do władz Tauron Hokej Ligi swoje decyzje odnośnie wyboru rywala w 1/4 finału. Pierwszy wybierał GKS Katowice, który zajął 1. miejsce po sezonie zasadniczym. Mistrzowie Polski zdecydowali się na ósme Zagłębie Sosnowiec. Druga Re-Plast Unia Oświęcim postanowiła zmierzyć się z 6. Comarch Cracovią, co jest niemałą niespodzianką, trzeci GKS Tychy wybrał 7. PZU Podhale Nowy Targ, a JKH GKS Jastrzębie zagra z 5. KH Energą Toruń.

Jak widać, tylko Re-Plast Unia wyłamała się z drabinki, znanej od lat, wybierając 6. Comarch Cracovię, która najwyraźniej “leży” biało-niebieskim.

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe zaplanowano już na piątek, 1 marca. Drugie mecze na dzień później. Gospodarzami będą ekipy wyżej rozstawione. Rewanże u ekip z miejsc 5-8 odbędą się w dniach 5-6 marca. Do półfinałów awansują drużyny, które wygrają 4 spotkania.

Najnowsze artykuły

Dziś poznamy mistrza Polski? Sprawdzian kadry w Krynicy-Zdroju [WIDEO]

Mikołaj Pachniewski

Zabójcze przewagi! GieKSa lepsza w samej końcówce dogrywki

Redakcja

Rewolucja w Comarch Cracovii! Rudolf Roháček nie będzie już trenerem

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj