Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Zwycięska passo trwaj! Typy na zaległe mecze Polskiej Hokej Ligi

Przed nami trzy zaległe spotkania Polskiej Hokej Ligi. Kontynuujemy dobrą passę i chcemy trafić kolejny kupon z rzędu. Sprawdź co przygotowaliśmy na dzisiaj!

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 Comarch Cracovia – Re-Plast Unia Oświęcim

Krakowianie są na fali i w lidze wygrali sześć meczów z rzędu. Oświęcimianie natomiast są po dwóch porażkach. Z pewnością będą chcieli się przełamać, ale nie będzie im łatwo. Cracovia znakomicie rozgrywa liczebne przewagi, a w bramce szaleje Dienis Pieriewozczikow. Biało-niebiescy wyraźnie spuścili z tonu i już dziś mogą stracić fotel lidera. W tym sezonie bilans bezpośrednich meczów jest na korzyść Unii, ale typujemy, że Cracovia nie da sobie wydrzeć tego zwycięstwa na własnym lodzie. Podpieramy się jednak końcowym zwycięstwem, gdyż to są derby, a w nich możliwy jest też remis po regulaminowym czasie gry. Niemniej jednak, naszym zdaniem, ostatecznie z tarczą z tego pojedynku wyjdą gospodarze.

Zwycięzca (z dogrywką i karnymi)

Typ: Cracovia.
Kurs: 2,13.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

19:00 Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice

O formie i postawie Zagłębia szkoda już się wypowiadać. Należy tylko powiedzieć, że z taką defensywą meczu się nie wygra. Dziś na Stadion Zimowy zawita GKS Katowice, który ma aspiracje do powrotu na fotel lidera. Stanie się tak w przypadku. gdy Re-Plast Unia przegra swój mecz, a katowiczanie pokonają Zagłębie. To bardzo realny scenariusz. W Sosnowcu zdecydowanym faworytem są goście. Zagłębie w ostatnich trzech meczach straciło aż 20 goli. GieKSa natomiast po słabszym okresie zanotowała cztery zwycięstwa z rzędu. Naszym zdaniem goście odniosą tu zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch trafień.

Handicap

Typ: GKS Katowice -1,5.
Kurs: 1,58.

 

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły