Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

Bramkostrzelny napastnik zostaje w Katowicach!

Bartosz Fraszko przedłużył umowę z GKS-em Katowice i w nadchodzącym sezonie dalej będzie reprezentować barwy czwartej ekipy z poprzedniej kampanii!

Fraszko do Katowic wrócił przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Wystąpił w 50 meczach i zdobył w nich 44 punkty (18 bramek, 26 asyst). Jednocześnie był najskuteczniejszym zawodnikiem “GieKSy” w fazie play-off (12 punktów; 7 bramek, 5 asyst). Nie jest tajemnicą, że po raz kolejny o wychowanka Sokołów Toruń mocno zabiegała Re-Plast Unia Oświęcim, ten jednak zdecydował się pozostać w Katowicach.

– Dobrze czuję się w Katowicach i bardzo się cieszę, że będę reprezentował barwy GKS-u. Organizacja Klubu jest bardzo dobra, a do tego buduje się ciekawa drużyna, która będzie walczyć o najwyższe cele, co niestety nie udało się w ostatnim sezonie – ocenił swoją decyzję na łamach klubowej strony Bartosz Fraszko.

Dodajmy, że torunianin związał się z “GieKSą” dwuletnią umową.

fot. gkskatowice.eu

1 Comment

1 Comment

  1. 1920

    28 maja 2021 at 14:26

    Super to bardzo dobra wiadomość dla kibiców.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclic



Ostatnie artykuły