zklepy.pl

Dwa ważne ogniwa zostaną? Cztery wzmocnienia w drodze do Tychów!

Dobre wieści dla fanów tyskiego GKS-u. Dwaj czołowi zawodnicy trójkolorowych są bliscy podpisania nowych kontraktów. Do klubu dołączy także rosyjskie trio oraz waleczny środkowy!

Chodzi oczywiście o zawodników rodem zza oceanu. Jak udało się nam dowiedzieć Alexander Szczechura, jest bardzo bliski pozostania w Tychach. Kanadyjczyk w zeszłym sezonie wystąpił w 40 meczach, zdobył 17 goli i zanotował 31 asyst.

W Lublanie przebywa obecnie Christian Mroczkowski i reprezentuje naszą reprezentację w turnieju Beat Covid. Jak jednak się dowiedzieliśmy, od pozostania w “piwnym mieście” dzieli go zaledwie podpis. Zawodnik jednak wstrzymuje swoją decyzję do czasu zakończenia turnieju. Tam jest na celowniku skautów z silnych lig zagranicznych, którzy być może skuszą go do zmiany otoczenia.

Z naszych informacji wynika także, że ostatnie formalności załatwiane są z rosyjskim triem z Torunia: Dienisem Sierguszkinem, Jegorem Fieofanowem oraz Artiomem Smirnowem. Oficjalnego potwierdzenia ze strony tyskiego klubu powinniśmy się spodziewać w najbliższych dniach.

Dowiedzieliśmy się też, że blisko dołączenia do ekipy brązowych medalistów jest Filip Starzyński. 28-letni środkowy ostatnie trzy sezonu spędził w GKS-ie Katowice. Jest znany ze swojej pracowitości, a jego specjalnością jest obrona osłabień.

Najnowsze artykuły

PZU Podhale. Dwa powroty i kolejna kontuzja

Mikołaj Pachniewski

Bizub nie uchronił Podhala przed porażką. GieKSa z trzema punktami

Osiem porażek z rzędu. Kibice mają dość

Redakcja

Zostaw komentarz