Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Dwóch Ukraińców nie dołączy do Torunia. Poszukiwania zastępstwa trwają

Wołodymyr Ałeksiuk oraz Iwan Sawczenko nie będą w przyszłym sezonie występowali w barwach KH Energi Toruń. „Stalowe Pierniki” poszukują zastępstwa dla ukraińskiego defensora. Wkrótce wyłoni się również selekcja spośród młodych zawodników.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu toruńskiego klubu, Wołodymyr Ałeksiuk nie był w stanie opuścić swojej ojczyzny. Doświadczony obrońca już w przeszłości występował w Polskiej Hokej Lidze, reprezentując barwy JKH GKS-u Jastrzębie, Podhala Nowy Targ oraz PKH Gdańsk.

Barw „Stalowych Pierników” nie przywdzieje również Iwan Sawczenko. Reprezentant Ukrainy nie stawił się w grodzie Kopernika, pomimo wytyczonego terminu. W poprzednim sezonie 29-letni napastnik występował dla HK Krzemieńczuk. Jego największym atutem w szeregach drużyny Teemu Elomy miały być słuszne warunki fizyczne.

Klub podaje, iż poszukiwania zastępcy dla Ałeksiuka trwają. W najbliższych dniach poznamy również nazwiska młodych zawodników, którzy zasłużyli na ofertę kontraktową po przedsezonowych przygotowaniach z pierwszym zespołem.

Zestawienie transferów 2022/2023.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły