zklepy.pl
Image default

Fatalna kontuzja Sikory. Czeka go przerwa

Wczorajsze zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec 8:2 z Marmą Ciarko STS-em Sanok, Kamil Sikora przypłacił zdrowiem. W drugiej tercji meczu, sosnowiecki napastnik został trafiony krążkiem prosto w twarz.

Sam mecz był bardzo ostry. Sędziowie tego spotkania mieli ręce pełne roboty. W sumie nałożyli bowiem aż 201 minut karnych. W 22. minucie gry, doszło do fatalnego zdarzenia. Kamil Sikora, napastnik Zagłębia Sosnowiec popchnięty przez Conora MacEacherna został popchnięty kijem trzymanym oburącz i podczas upadania, krążek wystrzelony przez Witalija Andriejkiwa trafił go w twarz. Zawodnik gości zalał się krwią.

Z relacji zawodników Zagłębia wynika, że Sikora stracił świadomość. Był z nim kontakt, jednak wszystkiego zapominał po chwili. 27-latek musiał udać się do szpitala. Lekarze szybko postawili diagnozę. Podopieczny Piotra Sarnika, ma złamaną kość jarzmową, nosową i szczękową, a także wystąpiło wstrząśnienie mózgu i rozcięty łuk brwiowy. Prawdopodobnie konieczna będzie operacja. Na chwilę obecną, ciężko stwierdzić jak długa będzie przerwa. Wiadomo jednak, że poszkodowany będzie musiał odpocząć od hokeja nieco dłużej.

UWAGA ZDJĘCIA DRASTYCZNE.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj