Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Hokejowe emocje czas zacząć! Typy na CHL

Przed nami start historycznej edycji Champions Hockey League, bowiem Polskę reprezentować będą dwa zespoły. Nie mogliśmy przegapić takiej okazji i przyszykowaliśmy dwie propozycje na czwartkowy wieczór.

18:05 GKS Katowice – Rögle BK

Przed mistrzami Polski historyczny mecz w Champions Hockey League. Katowiczanie długo czekali na ten moment i będą chcieli się godnie zaprezentować. Na początek zmierzą się jednak z triumfatorem ubiegłorocznej edycji. Zespół ze Szwecji rozegrał przed sezonem cztery sparingi i wygrał tylko jeden z nich. To może stwarzać podstawy, by myśleć, że nie wszystko jeszcze trybi tak, jak powinno. GieKSa będzie podwójnie zmotywowana na to starcie i nie powinna pozwolić sobie na zupełne zdominowanie przez Skandynawów. Do tego żywiołowa publiczność na pewno doda sił podopiecznym Jacka Płachty. Oczywiście, że faworytem tego starcia są przyjezdni, ale typujemy, że katowiczanie nie przegrają więcej niż trzema bramkami.

Typ: GKS Katowice +3,5.
Kurs: 1,57.

19:30 Slovan Bratysława – Tappara Tampere

Zespół mistrza Słowacji zmierzy się z mistrzem Finlandii oraz ubiegłorocznym finalistą CHL. Slovan latem dokonał wzmocnień zawodnikami zza Oceanu, ale w meczach sparingowych wyglądało to niezbyt obiecująco, gdyż zdołali oni wygrać zaledwie jeden z czterech. Finowie zaś latem dokonali kilku spektakularnych wzmocnień, przejmując z KHL m.in. Joriego Lehterę czy Niko Ojamäkiego. W sparingach wypadli perfekcyjnie, bo wygrali wszystkie 3. Z pewnością nasi południowi sąsiedzi postawią się Finom, ale to ostatecznie goście wyjdą zwycięsko z tego pojedynku.

Typ: 2.
Kurs: 1,44.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły