zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Dwa typy z PHL i półfinałowe starcie w Pekinie!

Wracamy do regularnego typowania! Dziś pod lupę wzięliśmy trzy mecze, z czego jeden z igrzysk w Pekinie!

18:30 GKS Katowice – Ciarko STS Sanok

Katowiczanie objęli fotel lidera i na pewno nie będą chcieli go oddać. Do tego potrzebna jest im wygrana z Sanokiem. Podopieczni Jacka Płachty będą się chcieli zrewanżować za porażkę, której doznali w starciu z sanoczanami 1. lutego.  STS nie był w stanie wykorzystać słabej formy Zagłębia i ich problemów, stąd wydaje się, że w tym meczu jest tylko jeden faworyt. Katowiczanie w naszym odczuciu powinni wygrać co najmniej dwiema bramkami.

Handicap 

Typ: GKS Katowice (0:1).
Kurs: 1,60.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 GKS Tychy – KH Energa Toruń

Tyszanie walczą jeszcze o możliwość zajęcia czwartego miejsca po sezonie zasadniczym, co da im rozpoczęcie ćwierćfinału od domowych spotkań. Torunianie pozostaną już na szóstym miejscu i nie mają o co walczyć. Wydaje się, że goście będą przede wszystkim chcieli uniknąć kontuzji. Nie spodziewamy się tu ofensywnych fajerwerków, a raczej spokojnej i wyważonej gry. Inicjatywę powinni mieć tyszanie, ale nie padnie wiele bramek. Stawiamy na maksymalnie jednego gola w pierwszej tercji.

1. tercja – liczba goli

Typ: poniżej 1,5.
Kurs: 1,90.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

14:10 Rosyjski Komitet Olimpijski – Szwecja

Przed nami drugi półfinał na igrzyskach w Pekinie. Pierwszy nie dostarczył wielu bramek, bo zaledwie dwóch. Szwedzi w ćwierćfinale z Kanadą zagrali bardzo defensywnie, a ich fundamentem jest dobra postawa Larsa Johanssona oraz solidna defensywa. Rosjanie nie mają zbyt wielu kreatywnych napastników i w całym turnieju nie zdobyli wielu bramek. Ich postawa jest małym zaskoczeniem in minus. Spodziewamy się, że wynik oscylować będzie w okolicach remisu, a o awansie do wielkiego finału zadecyduje jeden gol. Nie powinniśmy być tu świadkami festiwalu strzeleckiego, a typ poniżej 5,5 bramki idealnie pasuje do tego starcia.

Liczba goli

Typ: poniżej 5,5.
Kurs: 1,35.

 

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Zostaw komentarz