Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski. Goście z Torunia i Sanoka sprawią niespodzianki?

W niedzielę niewiele zabrakło, by po raz drugi z rzędu ucieszył nas wygrany kupon. Dziś stawiamy na ekipy gości. Czy dojdzie do niespodzianek?


SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18.00 Re-Plast Unia Oświęcim – KH Energa Toruń

W Oświęcimiu odbędzie się chyba najciekawszy mecz tej kolejki. Biało-niebiescy będą chcieli awansować na fotel lidera, ale plany chce popsuć im KH Energa Toruń, przerywając złą passę meczów bez zwycięstwa. Starcia tych dwóch ekip zawsze są wyrównane i nie brak w nich zaskakujących rozstrzygnięć. W Oświęcimiu poprzednio górą była drużyna z grodu Kopernika (2:6), a w Toruniu wygrała zdziesiątkowana Unia (0:4). Nie da się ukryć, że faworytem tego meczu są gospodarze, ale patrząc na ostatni występ torunian w Katowicach, jest tutaj promyk nadziei dla fanów KH Energi. “Stalowe Pierniki” zagrały znacznie lepiej i postraszyły lidera. Jeśli dziś dołożą do tego więcej skuteczności to Unia nie będzie miała łatwo. Nie można nawet wykluczyć niespodzianki w postaci zwycięstwa gości. Każda seria przecież kiedyś ma swój kres. Zmotywowani torunianie na pewno dziś nie odpuszczą i typujemy, że nie pozwolą sobie na porażkę więcej, niż dwoma bramkami. 

Handicap

Typ: KH Energa Toruń (+2,5).
Kurs: 1,65.


SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18.00 GKS Tychy – Ciarko STS Sanok

Mecze GKS-u Tychy z Ciarko STS-em Sanok zawsze są wyrównane, a wynik rozstrzyga się w ostatnich sekundach. Poprzednie cztery z pięciu bezpośrednich starć tych drużyn kończyło się różnicą dwóch lub mniej bramek. Po raz ostatni w Tychach górą byli sanoczanie, a dziś nie można wykluczyć takiego scenariusza. “Trójkolorowi” bowiem wymęczyli wygraną w Nowym Targu, a STS wysoko rozbił Comarch Cracovię, a takie zwycięstwo dodaje sporo pewności siebie. Jeśli goście zagrają podobnie, jak w niedzielę to są w stanie pokusić się o zwycięstwo w piwnym mieście. Nas interesuje jednak to, żeby nie przegrali więcej, niż dwiema bramkami. 

Handicap

Typ: Ciarko STS Sanok (+2,5).
Kurs: 1,45.

Ostatnie artykuły