Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Kolejne posiłki ze wschodu. Rosyjski defensor wzmocnił Unię

Maksim Rogow to kolejny hokeista ze wschodu, który wzmocnił szeregi Re-Plast Unii Oświęcim. 31-letni hokeista występuje na pozycji defensora. Do tej pory, całą seniorską karierę seniorską spędził w klubach Wyższej Hokejowej Ligi.

Maksim Rogow już jako nastolatek zbierał cenne doświadczenie w rezerwach Siewierstali Czerepowiec, występujących wówczas na trzecim poziomie rosyjskiego hokeja. Po utworzeniu rozgrywek Wyższej Hokejowej Ligi osiadł na zapleczu KHL, choć nigdy nie było mu dane zadebiutować na najwyższym poziomie. Bieżący sezon rozpoczął w barwach Iżstali Iżewsk, gdzie przeniósł się w minionych rozgrywkach.

Cieszymy się, że udało nam się pozyskać doświadczonego obrońcę, który może występować również w formacjach specjalnych. Liczymy, że będzie on mocnym punktem naszego zespołu w kluczowej fazie sezonu – przyznał Paweł Kram.

Łącznie w jego CV figuruje przeszło 400 meczów na drugim szczeblu rosyjskich rozgrywek. Kiedy możemy spodziewać się jego debiutu? Wszystko zależy od tego, jak szybko uda się wypełnić wszelkie formalności. Z podobnych powodów, opóźnił się przecież przylot braci Strielcowów.

Cieszymy się, że udało nam się pozyskać doświadczonego obrońcę, który może występować również w formacjach specjalnych. Liczymy, że będzie on mocnym punktem naszego zespołu w kluczowej fazie sezonu – zapewnił działacz Unii.

maxim-rogov-card
KLIKNIJ, by powiększyć!

 

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły