zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Gramy 2,78!

Już o 17 pierwsze ligowe emocje Polskiej Hokej Ligi! Emocji z pewnością nie zabraknie, a my przyszykowaliśmy dwa typy, które będą idealne na niedzielne podwojenie majątku.

GKH Stoczniowiec Gdańsk – KH Energa Toruń, godz. 17:00.

Torunianie są na razie niekwestionowanym liderem Polskiej Hokej Ligi i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Dzisiaj zagrają w Gdańsku z ostatnią drużyną ligi. Naszym zdaniem gdańszczanie nie mają żadnych szans w derbach Pomorza na choćby zagrożenie “Stalowym Piernikom”. Na dodatek drużyna z grodu Kopernika jest obecnie najlepszą defensywą w lidze, bowiem stracili zaledwie 3 bramki w 5 meczach, a trzy czyste konta zanotował już Anton Svensson.

Co obstawiać?

Energa przed sezonem dwukrotnie mierzyła się ze Stoczniowcem i wygrała odpowiednio 6:0 i 12:1. Przewidujemy, że przyjedni będą chcieli urządzić sobie małą powtórkę, aby w dobrych nastrojach przystąpić do piątkowego starcia z GKS-em Tychy. Proponowana linia 5,5 bramki powinna zostać z łatwością pokryta.

Re-Plast Unia Oświęcim – KH Tauron Podhale Nowy Targ, godz. 17:00.

Oświęcimianie na własne życzenie przegrali w piątek na Janowie z GKS-em Katowice. Biało-niebiescy nie wykorzystali wielu okazji do gier w liczenej przewadze, w tym gry 5 na 3 w ostatnich minutach spotkania. Podhale w piątek podejmowało GKS Tychy i postawiło trudne warunki mistrzowi Polski. Przez własne błędy “Szarotki” dały sobie jednak wydrzeć zwycięstwo i ostatecznie poległy 4:5. Oświęcimianie będą podwójnie zmotywowani, aby nie powtórzył się tak słaby mecz, jak w Katowicach.

Co obstawiać?

Unia ma przewagę jeśli chodzi o obsadę bramki. Clarke Saunders jest o wiele pewniejszym golkiperem, niż Przemysław Odrobny. Do tego kibice, którzy licznie zgromadzą się w oświęcimskiej hali zagrzeją swoich ulubieńców do walki. Posłużymy się też statystykami. Unia od 17 ligowych spotkań jest niepokonana na własnym lodowisku.

 

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj