Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski. Piątek pod znakiem zwycięstw gości?

Ostatni kupon pechowo przegrany przez bramkę 5 sekund przed końcem spotkania. Dziś stawiamy na gości, którzy są faworytami dwóch spotkań 35. kolejki.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:00 Ciarko STS Sanok – JKH GKS Jastrzębie

Sanoczanie wracają do gry po ponad trzech tygodniach. Swój ostatni ligowy mecz rozegrali 20 grudnia. To bardzo długa przerwa, która na pewno wybiła ich z rytmu. STS w tym czasie nie rozegrał żadnego meczu sparingowego. Jastrzębianie z kolei są na fali, wygrywając cztery ostatnie ligowe konfrontacje. Mistrzowie Polski będą chcieli wykorzystać fakt długiej przerwy ekipy z Podkarpacia i zwyciężyć po raz piąty. Dla nas faworytem są goście, gdyż po takiej pauzie, forma sanoczan pozostaje zagadką. Każde inne rozstrzygnięcie, niż wygrana przyjezdnych będzie sensacją.

1×2

Typ: 2.
Kurs: 1,62.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 KH Energa Toruń – GKS Katowice

Torunianie ostatnio lubują się w thrillerach. W Tychach w ciągu pięciu minut roztrwonili dwubramkowe prowadzenie, by wygrać po rzutach karnych, a z Zagłębiem Sosnowiec przegrywali już 0:3, by prowadzić 4:3, stracić gola na 5 sekund przed końcem meczu i zwyciężyć po dogrywce. Dziś mecz może mieć podobny, szalony przebieg. Tym razem KH Enerdze o zwycięstwo nie będzie łatwo, bo do grodu Kopernika przyjedzie wygłodniały zwycięstw wicelider. GieKSa z ostatnich pięciu meczów wygrała tylko dwa, przez co jej pozycja w tabeli powoli robi się zagrożona. Oba zespoły podejdą do tego meczu osłabione. W Toruniu na urazy narzekają: Kamil Kalinowski, Patryk Kogut, Dmitrij Kozłow oraz Michaił Szabanow. Do tego wszystko wskazuje na to, że na debiut będzie musiał jeszcze zaczekać Daniił Kuraszow. W szeregach gości zabraknąć ma najgroźniejszego żądła, czyli Grzegorza Pasiuta. W tym sezonie w ligowych pojedynkach dwukrotnie górą byli katowiczanie, a raz torunianie. Natomiast w Pucharze Polski dość nieoczekiwanie lepszy był zespół z grodu Kopernika. Dla przyjezdnych dzisiejszy mecz będzie idealną szansą do rewanżu. 

1×2

Typ: 2.
Kurs: 1,78.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły