Kącik typerski. Powtórka z rozrywki?

Udało nam się trafić wtorkowy kupon i świetnie rozpocząć fazę play-off. Dzisiaj idziemy w tym samym kierunku i liczymy na kolejny profit!

GKS Tychy – Ciarko STS Sanok, godz. 18.

Mistrzowie Polski wczoraj pokazali klasę i wygrali 5:0, nie dając szans sanoczanom na cokolwiek. Zresztą przyjęli oni bardzo defensywny styl i tak naprawdę przez większość meczu tylko się bronili, oddając zaledwie 10 strzałów na bramkę Ondreja Raszki. To zbyt mało by myśleć o jakiejś walce z tyszanami. Dzisiaj scenariusz meczu powinien być podobny, gdyż bardziej otwarta gra gości skutkować będzie jeszcze większym wymiarem kary.

Co obstawiać?

10 oddanych strzałów i tak naprawdę jedna dogodna okazja do strzelenia bramki. Tak wyglądało osiągnięcie Ciarko STS-u Sanok we wtorkowym meczu. Według nas dzisiaj będzie podobnie, gdyż tyszanie postawili beniaminkowi naprawdę ciężkie warunki. Sanoczanie mogą jedynie powalczyć na swoim lodzie, ale dziś znów powinni być tłem dla mistrzów Polski. Jedna bramka to wszystko na co będzie stać podopiecznych Marka Ziętary.

Typ: Ciarko STS Sanok poniżej 1,5 bramki.
Kurs: 1,66.

KH Energa Toruń – Comarch Cracovia, godz. 18:30.

Torunianie wytrzymali wczoraj psychicznie i mimo agresywnej gry i prowokacji ze strony krakowian, odrobili stratę i sięgnęli po zwycięstwo, które z pewnością ich podbudowało. Krakowianie przez dłuższą część meczu byli stroną przeważającą, oddali też więcej strzałów. Niewykorzystane sytuacje się jednak zemściły i “Pasy” przegrały. Dzisiejszy mecz powinien być podobny w przebiegu, niewiele bramek i sporo twardej, fizycznej gry.

W trzeciej tercji krakowianie nieco opadli z sił, gdyż ich sporo zainwestowali w dwie pierwsze tercje. Wydaje się, że kondycyjnie podopieczni Rudolfa Roháčka nie są najlepiej przygotowani i to może być klucz do zwycięstwa torunian w tej rywalizacji. Uskrzydleni wczorajszym zwycięstwem podopieczni Juryja Czucha powinni dziś zagrać już z mniejszą presją i nieco odważniej w ataku. Co zdaje się przemawiać na ich korzyść i uznajemy ich za faworytów do zwycięstwa w dzisiejszym pojedynku.

Typ: Wygrana KH Energi Toruń.
Kurs: 2,10.