Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski: Stawiamy na bramki!

Przedwczoraj trafiliśmy bez pudła, koncentrując się jedynie na handicapach. Dziś obieramy podobną taktykę, poświęcając się jednemu konkretnemu typowi zakładów. Mianowicie – stawiamy na bramki. Sprawdźcie nasze spekulacje!

18.00 Barys Nur-Sułtan – HK Soczi

Liczba goli.

Typ: powyżej 4,5.

Kurs: 1,65.

Ostatnie bezpośrednie starcie obydwu ekip, jakie miało miejsce 16 listopada, zakończyło się zwycięstwem HK Soczi 5:2. W przypadku tych drużyn, w trzech z pięciu rozegranych przez nich w ostatnim czasie meczów na lodzie padło co najmniej pięć trafień. Ekipa z Kraju Krasnodarskiego uległa ostatnio aż 0:5 Saławatowi Jułajewowi Ufa. Barys okazał się być z kolei lepszy o jedną bramkę od Ak Bars Kazań. Przyjezdni będą zatem zmotywowani, by powtórzyć wynik sprzed trzech tygodni, co może zwiastować niemało trafień.


SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18.00 GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec

Nie da się ukryć, iż w ostatnim czasie obydwie ekipy radzą sobie lepiej przed bramką rywala niż broniąc dostępu do własnej siatki. W tym sezonie pojedynki obydwu ekip dostarczyły nam niemało emocji i… goli! W pierwszym meczu GKS Tychy pokonał Zagłębie po rzutach karnych 5:4. W kolejnej rundzie tyszanie ponownie triumfowali, tym razem 7:4. Nieco mniej widowiskowe było listopadowe starcie, kiedy to trójkolorowi zwyciężyli „ledwie” 3:0. Należy mieć na uwadze, iż wówczas byli na fali wznoszącej. Zdezorganizowana gra tyszan oznacza nierzadko, iż na lodzie padnie wiele goli.


SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

image

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły