Katowice i Toruń znów dadzą nam zarobić? Typy na 11. kolejkę PHL

Piątkowe typy pięknie dały nam zarobić. Idziemy zatem za ciosem i stawiamy na zespoły, które nie zawiodły nas w ostatniej kolejce.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

17:00 KH Energa Toruń – Tauron Podhale Nowy Targ

Torunianie po trzech porażkach z rzędu wygrali w Oświęcimiu 6:2 i udowodnili, że dołek formy już za nimi. Świetnie zaprezentował się Robert Arrak, który skompletował hat tricka, a cztery asysty zanotował Lauri Huhdanpää. Trener Tupamäki znakomicie przygotował zespół, który ponownie zameldował się na 3. miejscu ligowej tabeli. Teraz do Torunia przyjadą nowotarskie “Szarotki” – drużyna zdziesiątkowana przez kontuzje, a do tego z zamiarem opuszczenia zespołu nosi się Tomáš Franek. Nastały ciężkie czasy dla zespołu dowodzonego przez Andrieja Gusowa. Promyczkiem nadziei może być mecz w Katowicach, gdzie Podhale postawiło się liderowi i przegrało 0:3. Dobrze w bramce spisał się Paweł Bizub i to on prawdopodobnie dostanie szansę w Toruniu. Młody bramkarz Nowego Targu ma jednak wahania formy i nie spodziewamy się, że powtórzy ten wyczyn. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy będą chcieli od pierwszej tercji rzucić się na gości, zmęczonych daleką podróżą. Spodziewamy się tu małego pogromu.

Wynik 1. tercji

Typ: 1.
Kurs: 1,68.

17:00 GKS Katowice – Ciarko STS Sanok

Katowiczanie to lider tabeli, który raz po raz rozprawia się ze swoimi rywalami. Podopieczni Jacka Płachty mają zdobytych najwięcej bramek w lidze i brylują w ofensywie. Jednak jak powiedział Patryk Wronka, wciąż trapi ich nieskuteczność, a goli mogłoby wpadać więcej. Teraz ich rywalem będzie Ciarko STS Sanok, z którym wygrali wyjazdowe spotkanie w rozmiarach 6:1. Podopieczni Marka Ziętary w piątek pokonali tyski GKS 5:4 i w dobrych humorach przystąpią do meczu z liderem. Problemem sanoczan wciąż jest niestabilna defensywa. Słabsze momenty miewa też Patrik Spěšný, który nie zawsze jest opoką zespołu. Z pewnością zwycięstwo nad tyszanami uskrzydli sanoczan, ale w od czasu powrotu tego zespołu do PHL, nie zdarzyło się jeszcze, by STS wygrał z “GieKSą”. Typujemy, że i w niedzielę ta passa nie zostanie przerwana i trzy punkty zostaną na lodowisku lidera.

Wynik meczu (1X2)