zklepy.pl
Image default

Trzy gwiazdy 10. kolejki: Arrak, Rzeszutko, Sawicki

10. kolejka Polskiej Hokej Ligi przyniosła kilka niespodziewanych rozstrzygnięć. Wybraliśmy trójkę zawodników zwycięskich drużyn, którzy zasłużyli na miano gwiazd kolejki!

3. gwiazda – Radosław Sawicki (Ciarko STS Sanok) – 2 gole.

Popularny “Sawi” w meczu przeciwko GKS-owi Tychy bardzo pomógł swojej drużynie. Dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i był stałym zagrożeniem dla Kamila Lewartowskiego. Sanocki napastnik obie bramki strzelał na remis. Był to bardzo dobry występ 26-latka. Dzięki tym bramkom, dał Ciarko STS-owi Sanok trzy punkty. Co mocno poprawi dorobek punktowy tejże drużyny.

2. gwiazda – Jarosław Rzeszutko (Zagłębie Sosnowiec) – 1 gol.

Nie byłoby zwycięstwa Zagłębia Sosnowiec nad Comarch Cracovią, gdyby nie doświadczony “Rzeszut”. Napastnik Zagłębia przez całe spotkanie ciężko pracował po obu stronach tafli, a na 60 sekund przed końcem zadał decydujący cios, gdy trącił krążek po strzale Martina Przygodzkiego i zdobył zwycięską bramkę.

1.gwiazda – Robert Arrak (KH Energa Toruń) – 3 gole.

Reprezentant Estonii w meczu w Oświęcimiu przeszedł samego siebie. Arrak trzykrotnie wpisał się na listę strzelców, walnie przyczyniając się do zwycięstwa KH Energi nad Re-Plast Unią. Szczególnej urody była jego trzecia bramka, kiedy to przejechał z krążkiem pół tafli, wymanewrował trzech obrońców biało-niebieskich i upadając oddał strzał, który zaskoczył Saundersa. Jakby tego było mało, napastnik “Stalowych Pierników” polował jeszcze na czwarte trafienie, które było blisko. Arrak w piątek zdecydowanie miał swój dzień.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj