zklepy.pl
Image default

Lundin na dłużej w Oświęcimiu

Linus Lundin przedłużył kontrakt ze świeżo upieczonym brązowym medalistą. Szefostwo klubu znad Soły pochwaliło się tym faktem na swojej oficjalnej stronie. Szwedzki golkiper będzie reprezentował biało-niebieskie barwy przez kolejny rok.

Linus Lundin w poprzednim sezonie rozegrał zaledwie sześć spotkań. W nich bronił ze skutecznością 94,8% i wpuszczał średnio 1,5 bramki na mecz. Ponadto dwukrotnie zachował czyste konto. Z pewnością jego występów byłoby więcej gdyby nie kontuzja kolana, którą odniósł na treningu.

Szwed musiał przejść operację, po czym odbył długą rehabilitację trwającą niemal cały sezon. Na chwilę przed rozpoczęciem fazy play-off, pojawiła się informacja, że pojawił się na lodzie. Mimo tego, że nie miał zbyt wielu szans na pokazanie się, włodarze oświęcimskiej Unii zdecydowali się przedłużyć kontrakt z 30-latkiem.

To drugi zawodnik, który związał się z Tauron Re-Plast Unią Oświęcim w ostatnim czasie. Wcześniej do klubu dołączył Kalle Valtola. Ponadto, ważne kontrakty z klubem mają: Roman Diukow, Krystian Dziubiński, Andrij Denyskin, Łukasz Krzemień oraz Jan Sołtys.

Transfery 2023/2024.

Najnowsze artykuły

Ofensywa transferowa w Toruniu. Kapitan zostaje

Mikołaj Pachniewski

Kolejne odejście z Sanoka. Salama przeprowadzi się na Wyspy Brytyjskie

admin

Kaláber 2027

admin

Skomentuj