NHL: Pittsburgh pewnie wygrywa. “Capitals” bezradne u siebie

Za nami kolejne emocje w najlepszej hokejowej lidze świata. Kibice podczas sobotniej nocy ujrzeli dwa spotkania, które miały miejsce w New Jersey oraz Washingtonie. Jednostronne starcie odbyło się w stolicy Stanów Zjednoczonych, gdzie Pittsburgh Penguins bez mniejszych problemów pokonał Washington Capitals wynikiem 4:0.

Pierwsze trafienia kibice na trybunach Capital One Areny zobaczyli dopiero w drugiej tercji. Worek z bramki w 24. minucie otworzył Jewgienij Małkin, który pokonał Charliego Lindgrena. Podwyższenie rezultatu przez popularne “Pingiwny” nastąpiło zaledwie minutę później, gdy Sidney Crosby pewnie skierował krążek do bramki.

W 31. minucie na tablicy świetlnej widniał wynik 3:0 dla klubu z Pittsburgha. Ponownie na listę strzelców wpisał się Crosby, który podczas tego meczu zanotował dublet.

Kropkę nad “i” goście postawili w 56. minucie gry, gdy kolejną bramkę zdobył Reilly Smith. Miejscowi pomimo wielu prób nie zdołali zdobyć żadnego trafienia i ostatecznie przegrali mecz w stosunku 0:4.