zklepy.pl
Image default

Zagłębie ściąga bramkarza! To 26-letni Kanadyjczyk

Włodarze sosnowieckiego klubu szukają wzmocnień. Wobec przeciętnej postawy Patrika Spěšný’ego, zdecydowano się ściągnąć bramkarza zza oceanu. Logan Flodell ma niezłe CV. Bronił nawet na bezpośrednim zapleczu NHL.

Logan Flodell to 26 letni bramkarz pochodzący z Reginy z prowincji Saskatchewan. Dorastał w najlepszych ligach uniwersyteckich. W WHL rozegrał 161 meczów, w których 9 razy zachował czyste konto i bronił ze skutecznością 90,8%. Rozegrał też 8 spotkań w AHL, która jest ligą farmerską NHL. Tam jednak obronił tylko 84,2% strzałów.

Miniony sezon spędził zarówno w AHL, jak i ECHL. W AHL rozegrał 5 spotkań, zaś w ECHL 12. Jego klubami były: Belleville Senators (AHL) oraz Allen Americans i Norfolk Admirals (ECHL).

W ligach uniwersyteckich zebrał kilka indywidualnych nagród. W sezonie, w WHL 2016/2017 i 2017/2018 został wybrany do drużyn All-Stars. W USports, w barwach Acadia University został wybrany do zespołu gwiazd, a także otrzymał nagrodę dla najbardziej wartościowego zawodnika ligi.

Niepewna zatem wydaje się przyszłość Patrika Spěšný’ego, który od początku sezonu ma problem ze złapaniem stabilnej formy. O wszystkim powinniśmy się dowiedzieć w najbliższej przyszłości.

Najnowsze artykuły

Kanadyjski duet wróci do Polski? Dwa kluby zainteresowane

admin

Czeski obrońca zagra w Nowym Targu. Na razie na próbę

Mateusz Pawlik

Jaane Tavi nowym napastnikiem GKS-u Tychy

Mikołaj Pachniewski

Zostaw komentarz