zklepy.pl

Nowotarżanie testują rosyjskiego napastnika. Miniony sezon spędził w Toruniu

Andriej Czwanczikow już wkrótce rozpocznie treningi z TAURON Podhalem Nowy Targ. Jeśli 25-letni napastnik podpisałby kontrakt, byłby kolejnym – po Glebie Bondaruku i Pawle Nowożyłowie – byłym zawodnikiem KH Energi Toruń, który związał się z „Szarotkami”.

Andriej Czwanczikow zawitał do naszego kraju w zeszłym roku, kiedy to przed rozpoczęciem minionego sezonu zasilił szeregi KH Energi Toruń. W barwach „Stalowych Pierników” pokazał się z przyzwoitej strony, występując w 34 spotkaniach sezonu zasadniczego, w których na swym koncie zapisał 23 punkty za 6 goli i 17 asyst. Wystąpił także w 6 ćwierćfinałowych pojedynkach z Comarch Cracovią, gdzie zainkasował 1 asystę.

Hokeista rodem z Jarosławia jest nominalnym centrem, choć z powodzeniem może występować również na skrzydle. W szatni „Szarotek” spotka dawnych znajomych z okresu gry dla toruńskiej ekipy. Mowa tu oczywiście o Glebie Bondaruku i Pawle Nowożyłowie. Sztab szkoleniowy Podhala już wkrótce oceni jego przydatność na lodzie, a zarazem wyjaśni się jego przyszłość. W tym sezonie Czwanczikow przebywał bez przynależności klubowej.

Najnowsze artykuły

Kolejne odejście z Sanoka. Salama przeprowadzi się na Wyspy Brytyjskie

admin

Kaláber 2027

admin

Ostatni dzień okienka transferowego. Rozbiór Sanoka

Redakcja

Zostaw komentarz