Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Obstawiaj PHL z Betclic. AKO z kursem 6,53!

Przed nami 14. kolejka Polskiej Hokej Ligi. To dobra okazja, by niemal pięciokrotnie zwiększyć stawkę. Czy dziś zanotujemy prawie 500 złotych profitu?

18.00 TAURON Podhale Nowy Targ – KH Energa Toruń

Nowotarżanie pogrążeni są w kryzysie. Opuścił ich Kevin Lindskoug, a seria porażek nie napawa optymizmem. W kolejnym domowym meczu podejmą oni KH Energę Toruń, która ma duży potencjał w ofensywie. Goście wygrali z Zagłębiem i przełamali się. Muszą jednak gonić rywali, bo obecnie są na 8. miejscu. Podhale jest 9., więc będzie to mecz o przysłowiowe “6” punktów. Zmobilizowani goście powinni wygrać różnicą co najmniej dwóch bramek.

Typ: KH Toruń handicap -1,5.
Kurs: 1,91.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 970x250.jpg

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18.30 GKS Katowice – Comarch Cracovia

Szybki rewanż za Superpuchar Polski, w którym GieKSa wygrała 7:1. “Pasy” na pewno będą chciały się zrewanżować, ale katowiczanie nie powinni do tego dopuścić. Na własnym lodzie podopieczni Jacka Płachty są niezwykle skuteczni. Gospodarze powinni spokojnie wygrać ten mecz, zwłaszcza jeśli choć w 70% powtórzą występ ze środy.

Typ: 1.
Kurs: 2,01.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 970x250.jpg

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

19.00 Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Tychy

Tyszanie wciąż nie są w optymalnej dyspozycji. Wprawdzie wygrali w Katowicach, ale nie byłoby to możliwe gdyby nie fenomenalna postawa Tomáša Fučíka. Oświęcimianie na pewno są podrażnieni po porażce z JKH GKS-em Jastrzębie i będą chcieli odbić to sobie w trakcie “Świętej Wojny”. “Trójkolorowi” nie błyszczą w ofensywie, a obrona Unii jest dość szczelna, stąd nasz typ, że goście nie strzelą więcej niż dwóch goli. W poprzednich 10 spotkaniach przebić tę barierę udało im się tylko trzykrotnie.

Typ: GKS Tychy poniżej 2,5 gola.
Kurs: 1,70.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły