zklepy.pl
Image default

Obstawiaj PHL z Betclic. Atakujemy AKO z kursem 8,95!

Trzy typy na niedzielną, 9. kolejkę Polskiej Hokej Ligi z kursem 8,95 mają dać nam przełamanie i solidny zarobek.

17.00 KH Energa Toruń – GKS Tychy

Obie ekipy są w dołku i notują serię porażek. Dzisiejszy mecz jest z gatunku tych na przełamanie. Pomimo, że faworytem według bukmacherów są goście, stawiamy na gospodarzy. Z naszych informacji wynika bowiem, że nie dzieje się dobrze w tyskiej szatni. Niezbyt dobrą atmosferę w ekipie Trójkolorowych na pewno będą chcieli wykorzystać podrażnienie torunianie. Podopieczni Teemu Elomo doskonale grają w przewagach i dziś może być to ich tajna broń.

Typ: 1.
Kurs: 3,30.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18.00 Tauron Podhale Nowy Targ – GKS Katowice

Katowiczanie idą jak burza i niczym walec rozjeżdżają kolejnych przeciwników. Podopieczni Jacka Płąchty są murowanym faworytem i każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie wielką niespodzianką. Nowotarżanie wracają do własnej hali, ale nie powinno dać im to zbyt wiele. Typujemy, że GKS wygra różnicą co najmniej dwóch goli.

Typ: GKS Katowice handicap -1,5.
Kurs: 1,33.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18.00 Marma Ciarko STS Sanok – JKH GKS Jastrzębie

Sanoczanie na własnej tafli radzą sobie bardzo dobrze i potrafią postawić się faworytom, choć ciężko nazwać tak dziś jastrzębian. Ekipa znad czeskiej granicy gra bardzo przeciętnie, a ich postawa w przewagach woła o pomstę do nieba (0/27). Gospodarze na pewno będą chcieli poprawić sobie nastroje po porażce w Oświęcimiu, a ich gra choćby w przewagach wygląda bardzo dobrze. Przewagę STS ma także w obsadzie bramki, gdyż Dominik Salama jest pewniejszym golkiperem od Bence Bálizsa.

Typ: Marma Ciarko STS Sanok (razem z dogrywką i karnymi).
Kurs: 2,04.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj