Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Obstawiaj PHL z Betclic! Piątkowy zawrót głowy z bramkami

Ostatnio przydarzyła nam się zła passa, z której postaramy się wyjść już dziś. Trzy rozważne propozycje to naszym zdaniem recepta na sukces.

18:00 Marma Ciarko STS Sanok – GKS Tychy

Oba zespoły dobrze czują się w ofensywie i strzelanie bramek nie sprawia im wielu problemów. Gorzej bywa z grą w defensywie. Średnio w spotkaniach z udziałem STS-u pada 5,9 bramek, a GKS-u 5,5. Poprzedni mecz przyniósł 9 trafień. Dziś liczymy na powtórkę, zwłaszcza, że tyska defensywa uwielbia tracić bramki seriami.

Typ: powyżej 5,5 goli.
Kurs: 1,82.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 970x250.jpg

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:00 Tauron Podhale Nowy Targ – Re-Plast Unia Oświęcim

Oświęcimianie są w bardzo dobrej dyspozycji i po kolei wysoko pokonują wszystkich rywali. Pierwszy mecz tych ekip zakończył się zwycięstwem biało-niebieskich 5:1. Nowotarżanie mają problemy ze zdobywaniem bramek, a w obronie często pozwalają rywalom na zbyt wiele. Wygrana Unii różnicą co najmniej dwóch trafień to obowiązek.

Typ: handicap Unia -1,5.
Kurs: 1,34.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 970x250.jpg

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

19:00 Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie

Pierwsze spotkanie sensacyjnie wygrali sosnowiczanie 3:0. Jastrzębianie po fatalnym początku wychodzą na prostą. Nie będzie dziś im jednak łatwo o zwycięstwo, bo Zagłębie ma na koncie serię porażek i będzie chciało ją dziś przełamać. Nie ma co spodziewać się jednak fajerwerków od początku spotkania i typujemy, że w 1. tercji padnie maksymalnie jedna bramka, a dobra postawa obu bramkarzy może tylko pomóc tej propozycji. Ważne, by JKH unikało fauli, gdyż sosnowiczanie w przewagach są groźni.

Typ: 1. tercja poniżej 1,5 gola.
Kurs: 1,77.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły