zklepy.pl
Image default

Obstawiaj PHL z Betclic. Salama i spółka znów zaskoczą?

Piątkowy wieczór na stałe zapisał się w naszym kąciku typerskim. Mamy dla was dwie propozycje z wysokimi kursami, które powinny przynieść spory zysk.

18.00 Re-Plast Unia Oświęcim – Marma Ciarko STS Sanok

Sanoczanie po małym maratonie, mieli nieco więcej czasu na odpoczynek i na pewno nie zaprezentują się tak słabo, jak w dwóch pierwszych tercjach w starciu z Cracovią. Oświęcimianie podrażnieni po porażce z wicemistrzem Polski na pewno zagrają inaczej i będą bardziej trzymać się planu nakreślonego przez trenera. Obaj bramkarze to klasowi hokeiści, którzy odegrają kluczową rolę w dzisiejszym pojedynku. Stawiamy, że pierwsza tercja upłynie pod znakiem wzajemnego badania sił i mimo, że są to zespoły, które zdobywają wiele goli, w pierwszych 20 minutach padnie zaledwie jedna bramka.

Typ: 1. tercja poniżej 1,5 goli.
Kurs: 2,05.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 970x250.jpg

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

19.00 Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice

Derby Brynicy to zawsze wiele emocji i często niespodziewane wyniki. Dziś nie przewidujemy jednak niespodzianki. Mistrzowie Polski pewnie wygrali w Oświęcimiu i byli zdecydowanie lepszą drużyną. Sosnowiczanie za to w starciu z Podhalem zupełnie nie istnieli na lodzie. Nie ma wątpliwości, że dziś będą chcieli zmazać plamę, ale nie pozwoli to na nawiązanie równorzędnej walki z GieKSą. Goście zwyciężą różnicą co najmniej dwóch goli.

Typ: GKS Katowice handicap 1,5.
Kurs: 1,72.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 970x250.jpg

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj