Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Oficjalnie. Orłow dołączył do Re-Plast Unii

Potwierdziły się nasze informacje. Jegor Orłow podpisał kontrakt z Re-Plast Unią Oświęcim. Rosyjski obrońca ma uzupełnić lukę w obronie biało-niebieskich.

25-letni obrońca w poprzednim sezonie reprezentował KH Energę Toruń, w barwach której rozegrał 11 bardzo solidnych spotkań zdobywając 2 bramki i dokładając do tego 7 asyst. Ani razu nie zameldował się na ławce kar. Rosjanin był wtedy najpewniejszym punktem toruńskiej defensywy. Dał się poznać jako defensor, który potrafi dobrze operować krążkiem, zarazem nie zapominając o swych powinnościach w obronie.

Orłow do czasu podpisania kontraktu z Unią pozostawał bez klubu. Przed sezonem był testowany przez Burana Woroneż, ale ostatecznie nie podpisał umowy z klubem występującym na zapleczu KHL. Rosyjski defensor został już zatwierdzony do gry, ale jego debiut prawdopodobnie odbędzie się dopiero na meczu w Toruniu…przeciwko byłemu pracodawcy. Rosjanin musi bowiem odbyć kwarantannę.

Jegor Orłow ma wypełnić lukę po Tylerze Wisharcie i Jessem Dudasu, którzy w połowie października rozstali się z Re-Plast Unią.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły