zklepy.pl
Image default

Remont Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Co się zmieni?

Miejska Hala Lodowa w Nowym Targu przejdzie modernizację. Uchwała została zaopiniowana pozytywnie przez komisję finansów i gospodarki komunalnej, więc w poniedziałek zostanie poddana pod głosowanie.

Jak czytamy w projekcie uchwały, w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu planuje się: docieplenie ściany wschodniej i zachodniej, remont trzech łazienek przy szatniach, wymiana band na tafli, remont dachu i elewacji budynku maszynowni, system osuszania powietrza na hali i wymiana drzwi ewakuacyjnych.

Zatem lodowisko w Nowym Targu dołączy do elitarnego grona hal z nowoczesnymi bandami. Ponadto nowy system osuszania powietrza ma wykluczyć w przyszłości powstawanie mgieł, co nie było wcale niczym dziwnym w stolicy Podhala.

Uchwała została zaopiniowana pozytywnie przez komisję finansów i gospodarki komunalnej. W poniedziałek w trakcie sesji zostanie poddana pod głosowanie, ale wszystko wskazuje na to, że wejdzie ona w życie.

Najnowsze artykuły

Dziś poznamy mistrza Polski? Sprawdzian kadry w Krynicy-Zdroju [WIDEO]

Mikołaj Pachniewski

Zabójcze przewagi! GieKSa lepsza w samej końcówce dogrywki

Redakcja

Rewolucja w Comarch Cracovii! Rudolf Roháček nie będzie już trenerem

Mikołaj Pachniewski

1 komentarz

Stanlej 15 kwietnia 2021 at 14:37

Ciekawe po co ten remont skoro miasto niema kasy na utrzymanie klubu hokejowego w Nowym Targu. Jeśli lodowisko ma służyć do ogólno-dostępnych ślizgawek to po co te wydatki ? Taka ślizgawka co roku jest na rynku. Nic z tego nie rozumiem.

Odpowiedz

Skomentuj