zklepy.pl
Image default

Remont Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Co się zmieni?

Miejska Hala Lodowa w Nowym Targu przejdzie modernizację. Uchwała została zaopiniowana pozytywnie przez komisję finansów i gospodarki komunalnej, więc w poniedziałek zostanie poddana pod głosowanie.

Jak czytamy w projekcie uchwały, w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu planuje się: docieplenie ściany wschodniej i zachodniej, remont trzech łazienek przy szatniach, wymiana band na tafli, remont dachu i elewacji budynku maszynowni, system osuszania powietrza na hali i wymiana drzwi ewakuacyjnych.

Zatem lodowisko w Nowym Targu dołączy do elitarnego grona hal z nowoczesnymi bandami. Ponadto nowy system osuszania powietrza ma wykluczyć w przyszłości powstawanie mgieł, co nie było wcale niczym dziwnym w stolicy Podhala.

Uchwała została zaopiniowana pozytywnie przez komisję finansów i gospodarki komunalnej. W poniedziałek w trakcie sesji zostanie poddana pod głosowanie, ale wszystko wskazuje na to, że wejdzie ona w życie.

Najnowsze artykuły

KH Energa Toruń bez prezesa! Bogdan Rozwadowski odwołany

Mikołaj Pachniewski

KH Energa Toruń zmieni prezesa? Bogdan Rozwadowski bez absolutorium

Mikołaj Pachniewski

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

1 komentarz

Stanlej 15 kwietnia 2021 at 14:37

Ciekawe po co ten remont skoro miasto niema kasy na utrzymanie klubu hokejowego w Nowym Targu. Jeśli lodowisko ma służyć do ogólno-dostępnych ślizgawek to po co te wydatki ? Taka ślizgawka co roku jest na rynku. Nic z tego nie rozumiem.

Odpowiedz

Skomentuj