Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Tyszanie odbiją sobie porażkę, a jastrzębska indolencja będzie trwać dalej?

Piątkowe typy nie zawiodły i odnotowaliśmy spory profit. Dziś stawiamy na drużyny przyjezdne. Dwa typy dają nam przyjemny kurs 3,09.


SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

17:00 Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie

Jastrzębianie ostatnio są w dołku i spisują się poniżej oczekiwań. Podopieczni Roberta Kalabera w czwartek pokonali Ciarko STS Sanok 1:0…po rzutach karnych. Problemy strzeleckie były też widoczne w Nowym Targu, gdzie JKH zdobyło zaledwie dwie bramki. Dziś przed nimi szansa na przełamanie, ale sosnowiczanie to groźna ekipa, która urwała już punkty choćby GKS-owi Katowice. Ich podporą jest nowy bramkarz Andriej Fiłonienko, który naprawia błędy sosnowieckiej obrony. Zagłębie ostatnio odpoczywało i będzie miało zdecydowanie więcej sił. Poprzednie mecze padały łupem JKH, ale dziś widzimy tu szanse na przełamanie tej passy. Gospodarze mogą pokusić się o zwycięstwo, ale nas interesuje zakład na bramki przyjezdnych. W ostatnich trzech meczach zdobyli oni łącznie cztery bramki i liczymy, że ich indolencja zostanie podtrzymana.

JKH GKS Jastrzębie – liczba goli

Typ: poniżej 3,5.
Kurs: 2,02.


SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

17:00 TAURON Podhale Nowy Targ – GKS Tychy

Tyszanie będą chcieli odbić się po piątkowej porażce z Re-Plast Unią Oświęcim i pewnie zwyciężyć w Nowym Targu. Nowotarżanie z pewnością nie ułatwią im tego, ale z gry wypadł im kolejny zawodnik (Filip Wielkiewicz) i może być im ciężko postawić się “Trójkolorowym”. Ekipa z piwnego miasta triumfowała w obu dotychczasowych konfrontacjach i w obu różnicą co najmniej dwóch bramek. Oglądając mecze GKS-u trudno nie odnieść wrażenia, że ich gra jest coraz lepsza i powinni oni dziś to udowodnić w Nowym Targu. “Szarotki” punktów będą musiały szukać gdzie indziej.

Handicap

Typ: GKS Tychy (1:0).
Kurs: 1,53.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły