zklepy.pl
Image default

Wspieramy Janusza! Wylicytuj wyjątkową bluzę GieKSy

3 marca na stałe zapisze się w pamięci Janusza Węgrzyniaka. Wielkie sportowe przeżycie w mgnieniu oka przerodziło się dla niego w walkę o życie, a następnie o zdrowie i powrót do pełnej sprawności. Jako redakcja zklepy.pl, przekazujemy na licytację bluzę GKS-u Katowice z sezonu 2017/2018 z autografami drużyny.

3 marca lodowisko w Giżycku, które gościło Mistrzostwa Polski Amatorów dywizji II, było miejscem dramatycznych wydarzeń. Zawodnik Demonów Nowy Targ – Janusz Węgrzyniak – po kontakcie z jednym zawodników doznał rozcięcia ręki na wysokości nadgarstka. Łyżwa naruszyła jego ścięgna, żyły i tętnice. Nieodzowna była natychmiastowa interwencja chirurgiczna. Ręka Janusza została uratowana, ale przed 47-latkiem wciąż długa droga do pełnej sprawności. Pomóżmy Januszowi w tej niełatwej chwili!

Pełną historię Janusza poznacie na portalu siepomaga.pl, gdzie także możecie udzielić swojego wsparcia wpłatą bądź udostępnieniem zbiórki.

Jako redakcja zklepy.pl, przekazujemy na licytację bluzę hokejową GKS-u Katowice z sezonu 2017/2018 podpisaną przez ówczesną drużynę. Licytacja będzie prowadzona na grupie Licytacje GieKSy. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w licytacji, a nieposiadające konta na Facebooku, mogą dołączyć się do niej pod wpisem naszego redaktora na portalu X.

Licytacja potrwa do 17 marca do godziny 20.00. W chwili pisania artykułu, najwyższa oferta wynosi 240 złotych.

Najnowsze artykuły

Dziś poznamy mistrza Polski? Sprawdzian kadry w Krynicy-Zdroju [WIDEO]

Mikołaj Pachniewski

Zabójcze przewagi! GieKSa lepsza w samej końcówce dogrywki

Redakcja

Rewolucja w Comarch Cracovii! Rudolf Roháček nie będzie już trenerem

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj