zklepy.pl
Image default

Wybrańcy Kalabera na turniej kwal. do IO. Brakuje dwóch gwiazd

W dniach 8-11 lutego w ArcelorMittal Park w Sosnowcu odbędzie się turniej prekwalifikacyjny do Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2026. Polacy zmierzą się z Estonią, Ukrainą i Koreą Południową. Trener Robert Kalaber powołał silną kadrę, ale zabrakło w niej dwóch wielkich nazwisk. Mowa tu oczywiście o Alanie Łyszczarczyku i Aronie Chmielewskim, którzy są obecnie kontuzjowani.

Dotyczy: udziału Kadry Narodowej Seniorów w konsultacji szkoleniowej oraz udziału
w Turnieju Prekwalifikacji Olimpijskich w dniach 03 – 11.02.2024
03 – 07.02.2024 – Konsultacja szkoleniowa w Sosnowcu
05.02.2024 – Mecz kontrolny KN Seniorów – Korea
08 – 11.02.2024 – Prekwalifikacje Olimpijskie w Sosnowcu
08.02.2024 – KN Seniorów – Estonia
09.02.2024 – KN Seniorów – Ukraina
11.02.2024 – KN Seniorów – Korea

Na konsultację szkoleniową w Sosnowcu oraz turniej Prekwalifikacji Olimijskich zostali powołani następujący zawodnicy Kadry Narodowej Seniorów:
1. Ciura Bartosz GKS Tychy
2. Dronia Paweł EV Ravensburg Towerstars/Niemcy
3. Dziubiński Krystian RE-PLAST UNIA Oświęcim
4. Fraszko Bartosz GKS Katowice
5. Fucik Tomas GKS Tychy
6. Galant Radosław GKS Tychy
7. Horzelski Marcin PZU PODHALE Nowy Targ
8. Górny Kamil JKH GKS Jastrzębie
9. Jaśkiewicz Oskar GKS Tychy
10. Jeziorski Bartłomiej GKS Tychy
11. Kolusz Marcin JKH GKS Jastrzębie
12. Krężołek Patryk ZAGŁĘBIE Sosnowiec
13. Kostek Arkadiusz JKH GKS Jastrzębie
14. Michalski Mateusz GKS Katowice
15. Murray John GKS Katowice
16. Pasiut Grzegorz GKS Katowice
17. Paś Dominik JKH GKS Jastrzębie
18. Starzyński Filip JKH GKS Jastrzębie
19. Wanacki Jakub GKS Katowice
20. Wajda Patryk JKH GKS Jastrzębie
21. Wałęga Kamil HC OCELARII Trinec/Czechy
22. Wronka Patryk PZU PODHALE Nowy Targ
23. Zabolotny David EHC Freiburg/Niemcy
24. Zieliński Mateusz KH ENERGA Toruń
25. Zygmunt Paweł HC Litvinov/Czechy

Zawodnicy rezerwowi:
1. Bizacki Olaf GKS Tychy
2. Florczak Bartosz MARMA CIARKO STS Sanok
3. Gościński Mateusz GKS Tychy
4. Jaworski Adrian KH ENERGA Toruń
5. Kameneu Yauheni JKH GKS Jastrzębie
6. Komorski Filip GKS Tychy
7. Krzemień Łukasz RE-PLAST UNIA Oświęcim
8. Kurnicki Oliwier KH ENERGA Toruń
9. Lewartowski Kamil GKS Tychy
10. Miarka Maciej JKH GKS Jastrzębie
11. Smal Igor GKS Katowice
12. Tyczyński Damian ZAGŁĘBIE Sosnowiec
13. Urbanowicz Maciej JKH GKS Jastrzębie
14. Wanat Dariusz RE-PLAST UNIA Oświęcim

Kierownictwo:
1. Kalaber Robert Trener Główny Kadry Narodowej Seniorów
2. Klich Grzegorz TrenerAsystent Kadry Narodowej Seniorów
3. Batkiewicz Marek Trener bramkarzy Kadry Narodowej Seniorów
4. Owczarek Sebastian Trener Analityk Kadry Narodowej Seniorów
5. Jarosz Ireneusz Trener Analityk Kadry Narodowej Seniorów
6. Chowaniec Wojciech Serwisant Kadry Narodowej Seniorów
7. Jarosz Krzysztof Serwisant Kadry Narodowej Seniorów
8. Galicki Zbigniew Fizjoterapeuta Kadry Narodowej Seniorów
9. Paszkiewicz Hubert Fizjoterapeuta Kadry Narodowej Seniorów
10. Herman Paweł Lekarz Kadry Narodowej Seniorów
11. Bogłowski Roch Team Manager
12. Laszkiewicz Leszek Team Leader

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj