zklepy.pl
Image default

Wzbogacimy się na „Świętej Wojnie”? Typy na czwartek!

Dziś czeka nas jeden z najbardziej emocjonujących hokejowych czwartków od dawien dawna. To prawda, na lodzie może zdarzyć się wszystko, ale podjęliśmy się niełatwego zadania analizy bukmacherskiej na to spotkanie. Przygotowaliśmy również coś dla fanów KHL!

18.00 Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Tychy

Unia Oświęcim – liczba goli.

Typ: poniżej 3,5.

Kurs: 1,57.

Spodziewamy się, iż dzisiejsze starcie będzie obfitowało w sporo emocji, walki, potu, a być może i łez. Nie oczekujemy jednak szczególnej liczby bramek. Naszym zdaniem, obydwa zespoły zaprezentują dziś wyważony hokej. Obydwie strony doskonale zdają sobie sprawę z trapiących i problemów, toteż nikt nie będzie chciał szarżować od pierwszych minut spotkania. Re-Plast Unia Oświęcim notuje passę pięciu zwycięstw, a wszystko to grając na trzy piątki. Nie pokusimy się o ferowanie rozstrzygnięcia. Naszym zdaniem, zarówno GKS Tychy, jak i Unia Oświęcim mają swoje szanse na zwycięstwo. Jeśli biało-niebiescy urządzą dziś kanonadę, będziemy nieco zaskoczeni.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ DO 500 ZŁOTYCH CASHBACKU NA START!!!

Spartak Moskwa – HK Soczi

1×2.

Typ: Spartak Moskwa.

Kurs: 1,43.

Kontynentalna Hokejowa Liga rzadko nas zawodzi, toteż klasycznie czwartkowym rytmem podążymy w tym kierunku. Stołeczni hokeiści notują świetną serię, zwyciężając w kolejnym piątym spotkaniu (w tym w trzecim w regulaminowym czasie gry). O podobnych rezultatach może pomarzyć ekipa z Soczi, która zwycięstwem nad Witiaziem Podolsk przełamała passę czterech porażek. Dziś nie spodziewamy się niespodzianki i liczymy, że Spartak dołoży kolejną wygraną.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ DO 500 ZŁOTYCH CASHBACKU NA START!!!

image

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj