Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Wzmocnienie Zagłębia. To 24-letni Czech

Zespół Zagłębia Sosnowiec dokonał dziś wzmocnienia. Do drużyny dołączy Kryštof Stuchlík, który już od tygodnia trenuje z sosnowieckim zespołem.

Kryštof Stuchlík, w przeszłości reprezentował juniorskie drużyny HC Oceláři Trzyniec. Następnie przeniósł się za ocean, gdzie występował w rozgrywkach NCDC i NAHL. Po powrocie z Ameryki, udało mu się zadebiutować w pierwszej drużynie z Trzyńca. Ma też za sobą występy w HC Hawierzowie. Ostatni sezon spędził w Erste Lidze w zespole Dunaújvárosi Acélbikák. Rozegrał tam 10 spotkań i zanotował 3 punkty za 3 asysty. W obecnej kampanii pozostawał bez klubu. Warto dodać, że w węgierskiej drużynie dzielił szatnie ze znanymi w Polsce zawodnikami takimi jak: Patrik Szécsi (KH Energa Toruń), Igor Bobček (ex-GKS Tychy) czy Iwan Rybczik (ex-Zagłębie Sosnowiec).

Zawodnik ten charakteryzuje się wszechstronnością. Potrafi on grać jako napastnik, a także jako obrońca. Z pewnością będzie wartością dodaną w drużynie prowadzonej przez Grzegorza Klicha. Jak podaje oficjalna strona internetowa klubu, Stuchlík już dziś zadebiutuje w meczu z GKS-em Tychy.

https://www.eliteprospects.com/player/196836/krystof-stuchlik

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły