Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

Krystian Dziubiński zawieszony. To efekt ataku na bramkarza

Kontuzją dla Markusa Ekholma Rosena zakończył się brutalny atak Krystiana Dziubińskiego. Toruński klub postanowił złożyć protest do Marty Zawadzkiej z żądaniem zawieszenia reprezentanta Polski. Został on rozpatrzony pozytywnie i kapitan Re-Plast Unii Oświęcim został zawieszony na jeden mecz.

Aktualizacja, 27.02.2023

Protest KH Energi Toruń został rozpatrzony pozytywnie. Zgodnie z decyzją Komisarz PHL, Marty Zawadzkiej, reprezentant Polski został zawieszony na 1. mecz. Zabraknie go zatem w dzisiejszym, czwartym spotkaniu z ćwierćfinałowym z KH Energą Toruń.

W 9. minucie spotkania Markus Ekholm Rosén został brutalnie potraktowany przez Krystiana Dziubińskiego. Reprezentant Polski z całym impetem wpadł w toruńskiego bramkarza. Szwed trafił do szpitala na badania, a na wychowanka Podhala Nowy Targ sędziowie nałożyli karę pięciu minut za natarcie.

Zdaniem toruńskiego klubu, kara dla kapitana Re-Plast Unii Oświęcim była zbyt niska. Torunianie domagają się zawieszenia napastnika przez panią Martę Zawadzką. KH Energa Toruń złożyła już stosowne pismo i czeka na odpowiedź.

W związku z celowym, brutalnym atakiem ze strony #61 Krystiana Dziubińskiego na naszego bramkarza #31 Markusa Ekholma Rosena, który skutkował kontuzją Markusa i wyeliminowaniem go z dzisiejszego meczu, nasz klub złożył właśnie protest w związku ze zbyt niską karą nałożoną na zawodnika TAURON Re-Plast Unia Oświęcim – czytamy w oświadczeniu KH Energi Toruń opublikowanym na Facebooku.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły