Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

„Cross-Check IHP” – hokejowy podcast, jakiego jeszcze nie było!

Polski hokej jaki jest – każdy widzi. Jako redakcja wychodzimy jednak z założenia, by stawiać wymagania, w pierwszej kolejności należy dać coś od siebie. Dlatego tym bardziej doceniamy wszelkie inicjatywy i starania, dążące do wpuszczenia świeżego powietrza do naszego hermetycznego środowiska. Jedną z nich jest „Cross-Check IHP” – hokejowy podcast, jakiego jeszcze nie było!

Podcasty to format słuchowiska, który w ostatnich latach zaskarbił sobie sympatię wielu odbiorców. Luźne pogawędki i rozważania umilają codzienną rutynę, świetnie sprawdzając się podczas drogi do szkoły, pracy czy też jako forma relaksu przed snem. „Cross-Check IHP” to inicjatywa, która wypełnia podcastową lukę w polskim hokeju.

Skąd narodził się taki pomysł? W tym miejscu oddajemy głos samym autorom: Konradowi Noworycie oraz Patrykowi Paul, sympatykom hokeja z Oświęcimia.

Jest trochę rzeczy na temat NHL czy innych lig w polskim Internecie, ale takiego stricte podcastu Polskiej Hokej Ligi nie ma i to jest właśnie ta nisza, którą my byśmy chcieli „zatkać” – przekazują autorzy w swym pilotażowym odcinku.

Jak do tej pory, w serii “Cross-Check IHP” ukazały się trzy odcinki. Pierwszy, pilotażowy traktuje o samej inicjatywie i jest świetnym wstępem, by poznać ambicje twórców. W kolejnym autorzy skupili się na ostatnich ruchach Re-Plast Unii Oświęcim, biorąc na tapet powrót Nika Zupančiča. Ostatni z nich, który ukazał się przedwczoraj, był z kolei wywiadem z Sebastianem Lipińskim, który zdecydował się na powrót do Polski, wiążąc się z Zagłębiem Sosnowiec po rocznym epizodzie na Wyspach Brytyjskich.

Nie ukrywamy, iż trzymamy kciuki za ambitny projekt oświęcimskiego duetu. Zapraszamy do zapoznania się z dotychczasową twórczością, a tymczasem wyczekujemy kolejnego odcinka „Cross-Check IHP”!

Dotychczasowe odcinki:

Obserwuj:

Ostatnie artykuły