zklepy.pl
Image default

Niepewna przyszłość Teemu Elomo. Będzie zmiana trenera w Toruniu?

Choć Teemu Elomo ma ważny kontrakt z KH Energą Toruń na jeszcze jeden sezon, pojawia się opcja, że w grodzie Kopernika dojdzie do zmiany trenera.

Teemu Elomo KH Energę Toruń obejmował w maju 2022 roku. Klub informował wtedy o tym, że Fin podpisał w grodzie Kopernika dwuletni kontrakt. W swoim premierowym razem ze “Stalowymi Piernikami” z 40 spotkań wygrał 13 z czego 3 po dogrywce lub karnych. Klub z województwa kujawsko-pomorskiego przegrał 23 mecze i 4 po dodatkowym czasie gry. W play-offach po ciekawej serii odpadł przegrywając 1:4 z TAURON Re-Plast Unią Oświęcim.

Wydawało się, że Elomo otrzyma także okazję do prowadzenia zespołu w rozgrywkach 2023/24. Sam zainteresowany jest przekonany o tym, że zostanie w grodzie Kopernika na kolejny sezon. Jak udało nam się dowiedzieć, toruński klub rozważa skorzystanie z opcji rozwiązania kontraktu i zatrudnienia nowego szkoleniowca.

Karty w swoich rękach ma rada nadzorcza KH Energi Toruń, która na najbliższym zebraniu ma podjąć decyzję w tej sprawie. Dni Teemu Elomo w grodzie Kopernika mogą być policzone. Wszystko powinno wyjaśnić się już wkrótce.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj