zklepy.pl

Osiem porażek z rzędu. Kibice mają dość

Forma Comarch Cracovii w ostatnich tygodniach jest daleka od zadowalającej. Wzbudziło to ogromną frustrację kibiców, którzy na kibicowskich forach żądają dymisji Rudolfa Roháčka, który w listopadzie świętował 19-lecie swojej posady w Krakowie.

Rudolf Roháček w krakowskim klubie pracuje niemal dwadzieścia lat. Zdobył on masę tytułów. Siedmiokrotnie poprowadził drużynę „Pasów” do mistrzostwa Polski. Trzy razy sięgał po Puchar Polski. W 2022 roku udało się wygrać prowadzonej przez niego ekipie Puchar Kontynentalny, co nie udało się nigdy żadnemu innemu polskiemu klubowi.

Ostatnia forma jednak jest daleka od idealnej. Cracovia przegrała ostatnio ósmy mecz z rzędu (z Zagłębiem Sosnowiec 0:1, u siebie). Przez te osiem spotkań, zdobyła tylko trzy punkty za trzy porażki za jeden punkt. Kilka dni temu, szeregi krakowskiej drużyny postanowił opuścić najlepszy strzelec – Martin Látal. Przeniósł się bowiem do Ligue Magnus do drużyny z Grenoble.

Sytuacja z pewnością nie napawa optymizmem przed fazą play-off. Cracovia zamiast szukać formy, wygląda z meczu na mecz coraz gorzej i nie widać „światełka w tunelu”. To nie podoba się krakowskim kibicom. Powstaje ostatnio wiele postów w serwisie „X”, czy na Facebooku, w którym to fani wyrażają swoje niezadowolenie.

Pod powyższym postem można przeczytać sporo komentarzy jakoby zespół z Krakowa zmierzał donikąd. Ponadto oznaczany w komentarzach jest często nowy prezes Comarch Cracovii – Mateusz Dróżdż. Raczej nie zakładamy, by na ławce trenerskiej miało się coś zmienić przed fazą play-off. Pytanie czy po sezonie, trener pozostanie na stanowisku?

Najnowsze artykuły

PZU Podhale. Dwa powroty i kolejna kontuzja

Mikołaj Pachniewski

Bizub nie uchronił Podhala przed porażką. GieKSa z trzema punktami

Kaláber 2027

admin

Zostaw komentarz