Ostatnia kolejka przed przerwą da nam zarobić? Gramy o 347 PLN!

Dzisiaj 30. kolejka Polskiej Hokej Ligi. W piątek intuicja nas nie zawiodła i po raz kolejny wygraliśmy. Mamy nadzieję, że podobnie będzie dzisiaj. Do wygrania jest aż 347 złotych!

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

17.00 TAURON Podhale Nowy Targ – Re-Plast Unia Oświęcim

Nowotarżanie podejmą lidera z Oświęcimia. Będzie to dla nich kolejny trudny mecz, ale nie może być inaczej, skoro teraz nie mogą sobie pozwolić na odpuszczanie w żadnym z nich, jeśli chcą mieć jeszcze szanse na awans do fazy play-off. Podopieczni Andrieja Gusowa w piątek odbyli daleką podróż do Torunia, gdzie długo toczyli wyrównany bój. Nowotarżanie przegrali tam jednak pierwszą tercję, co było naszym typem. Dziś typujemy, że będzie podobnie. Oświęcimianie w piątek odpoczywali, więc będą mieć więcej sił. Do tego w składzie Podhala zabraknie pięciu zawodników, którzy są na Mistrzostwach Świata juniorów. Poprzedni mecz w Nowym Targu biało-niebiescy rozpoczęli znakomicie i po 20 minutach prowadzili 2:0. Dziś powinno być podobnie, tym bardziej, że skład oświęcimian został znacznie wzmocniony.

1. tercja – 1X2

Typ: 2.
Kurs: 1,73.

Na Podkarpaciu dojdzie do ciekawego pojedynku o szóste miejsce. Sanoczanie są “w gazie” i zaaplikowali aż siedem bramek Comarch Cracovii i GKS-owi Tychy. Teraz podopieczni Marcina Ćwikły będą chcieli po raz pierwszy od ponad sześciu lat pokonać KH Energę Toruń. Faworytem są gospodarze, gdyż torunianie mają swoje problemy – zawodzi skuteczność, a w obronie pojawiają się bardzo proste, niewymuszone błędy – wprawdzie “Stalowe Pierniki” w piątek wygrały z Podhalem 6:2, ale wynik był tu lepszy niż gra. Wydaje się jednak, że toruński kryzys się nie skończył i dziś ekipa z ziemi chełmińskiej znów będzie musiała przełknąć gorycz porażki.