Sanocki nokaut. Podhale rozbite w sparingu

Rewanżowe starcie Ciarko STS-u Sanok z Tauron Podhalem Nowy Targ ponownie padło łupem sanoczan. Ci rozbili rywali spod Tatr aż 8:2.

Po drugiej tercji sanoczanie prowadzili już 6:0 i mieli pełną kontrolę nad piątkowym spotkaniem. Okrasą meczu był pięściarski pojedynek Juho Mäkeli z Robertą Mrugałą. W trzeciej tercji nowotarżan stać było na zdobycie dwóch bramek, ale ostatecznie gospodarze i tak zwyciężyli różnicą aż sześciu goli.

Marma Ciarko STS SanokTauron Podhale Nowy Targ 8:2 (1:0, 5:0, 2:2)
7:2 – Ołeksiej Worona – Martin Przygodzki (58:17),
8:2 – Ville Heikkinen (59:15, rzut karny).

STS: Salama (Świderski n/g) – Biłas, Łysenko; Filipek, Lahtinen, Miccoli – Karlsson, Valtola; Heikkinen, Tamminen, Dobosz – Florczak, Höglund; Mocarski, Mäkelä, Harila – Rąpała, Rocki; Ginda, Radwański, Mazur.
Trener: Miika Elomo

Podhale: Polak (od 25:58 Bizub) – Mrugała, Tomasik; Paulaharju, Neupauer, F. Kapica – P. Wsół, Zorco; Guzik, Słowakiewicz, Huhdanpää – Jelinek; Przygodzki, Worona, Kamiński – Soroka, Bochnak, Worwa.
Trener: Juraj Faith