zklepy.pl
Image default

Strzeleckie widowisko w Oświęcimiu i dominacja katowiczan. Typy na 10. kolejkę PHL

Początek nowej rundy zawsze podkręca ligowe emocje, wszak zespoły przystępują do niej bogatsze o doświadczenie i wiedzę pozyskaną w bezpośrednich starciach z minionych kolejek. Również i my jesteśmy mądrzejsi o kilka faktów, toteż postaramy się sprawdzić naszą teorię w bukmacherskich typach, przygotowanych wraz z Fuksiarzem.

18:00 Re-Plast Unia Oświęcim – KH Energa Toruń

Liczba bramek.

Typ: powyżej 4,5 bramki.

Kurs: 1,47.

Biało-niebiescy rozkręcają się z meczu na mecz i będą chcieli powalczyć o miejsce w rozgrywkach Pucharu Polski. Cały zespół znajduje się w lepszej formie niż u progu rozgrywek. Na przeciwnym biegunie są torunianie, którzy po dobrym początku obniżyli loty. Przed nimi mecze prawdy, jeśli w ich marzeniach jest powtórzenie zeszłorocznego awansu do półfinału Pucharu Polski. Trener Tupamäki solidnie przygotował swój zespół do tego spotkania i możemy być pewni dobrego widowiska. Mecze tych drużyn ostatnio obfitują w sporą liczbę bramek, a bezpośrednie starcie w 1. kolejce przyniosło ich aż dziesięć! Dużo zależeć dziś będzie od bramkarzy. Clarke Saunders i Conrad Mölder grają dość dobrze, ale obaj nie ustrzegli się błędów. Jeśli oba zespoły potwierdzą ofensywny charakter, a goście nie „zamurują” bramki to co najmniej pięć bramek jest tu koniecznością.

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!

18:00 GKS Katowice – TAURON Podhale Nowy Targ 

Wynik 1. tercji.

Typ: 1.

Kurs: 1,50.

Nowotarżanie zagrają na lodowisku lidera z Katowic, który w pierwszym domowym meczu zwyciężył z KH Energą Toruń 4:1. Podopieczni Jacka Płachty w tym sezonie spisują się bardzo dobrze i są murowanym faworytem w tym starciu. Problemy Podhala są już dobrze znane, a jakby tego było mało, to do Katowic przyjadą bez pięciu zawodników, co jeszcze mocniej komplikuje sytuację „Szarotek”. Nie pomaga również fakt, że żaden z trzech bramkarzy nie gwarantuje choć odrobiny spokoju z tyłu. Naszym zdaniem gospodarze od początku rzucą się na bezbronnych gości i będą chcieli jak najszybciej wypracować sobie zaliczkę, która pozwoli na spokojne zwycięstwo. Pierwsza odsłona powinna należeć do gospodarzy.

image

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj