zklepy.pl
Image default

Trzy gwiazdy 21. kolejki: Dziubiński, Kasperlik,Bernhards

Za nami piątkowa 21. kolejka Tauron Hokej Ligi. Tym razem wybraliśmy zawodników Re-Plast Unii Oświęcim, Comarch Cracovii oraz JKH GKS-u Jastrzębie.

Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim) – 2 gole, 2 asysty

Kapitan biało-niebieskich błysnął klasą w meczu z mistrzami Polski. Popularny „Dziubek” brał udział przy zdobyciu aż czterech bramek dla swojej drużyny. Na 52 sekundy przed pierwszą przerwą, wyrównał wynik spotkania po strzale z najbliższej odległości. Następnie rozpoczął akcję bramkową w 22. minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Kamil Sadłocha. W 46. minucie zaś, odebrał krążek rywalowi i dograł do Sadłochy, a ten niczym rasowy snajper, trafił wprost w okienko Johna Murraya. Minutę później, kapitan reprezentacji Polski przekierował wrzutkę Andrija Denyskina. W tym meczu to właśnie kapitan pokierował swoją drużynę do zwycięstwa i był najjaśniejszą postacią swojej ekipy.

Martin Kasperlik (Comarch Cracovia) – 2 gole.

W derbowym spotkaniu z PZU Podhalem Nowy Targ, napastnik „Pasów” rozegrał świetne zawody. Wszystko zaczęło się już w 2. minucie gry. Wówczas Sebastian Brynkus wyłożył krążek Kasperlikowi przed bramkę, a ten bez chwili wahania otworzył wynik spotkania. Czeski napastnik znów dał o sobie znać w 43. minucie. Ponownie dał swojej drużynie prowadzenie. Tym razem jednak po strzale z okolicy bulika zaskoczył Kevina Lindskouga. Ostatecznie jego drużyna wygrała po dogrywce. Dzięki jego postawie, krakowianie mogli myśleć o zwycięstwie nad „Szarotkami”.

Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie) – gol, asysta.

Reprezentant Polski w meczu z Zagłębiem Sosnowiec przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny. Najpierw w 4. minucie, wyłożył krążek Maciejowi Urbanowiczowi, ten dograł do Szymona Kiełbickiego, który swój strzał zamienił na bramkę. „Pasiu” zdobył też gola na wagę trzech punktów. W 24. minucie najlepiej odnalazł się w pobliżu bramki i nie pozostało mu nic innego jak po prostu oddać strzał w jej światło. Zrobił to co do niego należało. Sosnowiczanie nie zdołali się podnieść i ostatecznie to do Dominika Pasia należy zwycięski gol.

Najnowsze artykuły

Trzy gwiazdy 26. kolejki: Sawicki, Dziubiński, Fučík

Redakcja

Trzy gwiazdy 24. kolejki: Łyszczarczyk, Heikkinen, Wronka

Mikołaj Pachniewski

Trzy gwiazdy 23. kolejki: Fučík, Špirko, Lindgren

admin

Skomentuj