zklepy.pl
Image default

Gramy AKO 3,27. Superpuchar i koniec pięcioletniej serii?

Wtorkowy wieczór dostarczy nam wrażeń z Superpucharem Polski. Razem z naszym partnerem przygotowaliśmy ciekawy kupon, który pozwoli podnieść emocje i miejmy nadzieję, da nam piękny zysk.

KLIKNIJ W BANER I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

18:30 Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

Mecz o pierwsze trofeum w tym sezonie. Oświęcimianie na własnym lodowisku z pewnością będą chcieli zwyciężyć, ale zespół zmaga się z problemami. Jednym z nich jest uraz Clarke’a Saundersa, którego doznał w meczu z Ciarko STS-em Sanok. Do tego krótka ławka, która po odejściu trzech Kanadyjczyków, jeszcze bardziej się skurczyła. Biało-niebiescy w tym sezonie zawodzą i pomimo medalowych aspiracji, prezentują się bardzo mizernie. Ostatnie wygrane w lidze z drużynami z dołu tabeli nieco zamydliły obraz prawdziwej formy Unii. Znacznie lepiej wygląda JKH GKS Jastrzębie, który po udanych wojażach w CHL i zwycięstwie nad GKS-em Tychy, przegrał w Katowicach. Tam trener Kalaber dał jednak odpocząć podstawowemu bramkarzowi, a jego miejsce zajął Michał Kieler. Teraz taryfy ulgowej już jednak nie będzie. Mistrzowie Polski będą chcieli się zrewanżować Unii za porażkę u siebie w pierwszej rundzie i mają do tego wszelkie podstawy. Jeśli jastrzębianie zagrają tak, jak w Hokejowej Lidze Mistrzów to zwyciężą i zgarną pierwsze trofeum w tym sezonie.

1X2

Typ: 2.
Kurs: 1,90.

18:00 Siewerstal Czerepowiec – Kunlun Red Star

Bezpośrednie pojedynki tych drużyn nie obfitują w bramki. Jeszcze nigdy w historii ligowych potyczek pomiędzy tymi zespołami, w pierwszej tercji nie wpadła więcej, niż jedna bramka. Takich meczów było 10. Każda seria kiedyś się kończy, ale liczymy, że nie tym razem. Oba zespoły ostatnio nie grzeszą formą, będzie więc to typowy mecz na przełamanie. Faworytem są gospodarze, ale Kunlun pokazało, że potrafi sprawić niespodziankę. Ważna będzie tu postawa bramkarza oraz to, czy oba zespoły będą wystrzegały się wykluczeń. Jeśli tak, to seria nie powinna zostać przełamana i w pierwszych 20 minutach zobaczymy maksymalnie jedną bramkę.

1.tercja liczba goli 

Typ: poniżej 1,5.
Kurs: 1,72.

Najnowsze artykuły

KH Energa Toruń bez prezesa! Bogdan Rozwadowski odwołany

Mikołaj Pachniewski

KH Energa Toruń zmieni prezesa? Bogdan Rozwadowski bez absolutorium

Mikołaj Pachniewski

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Skomentuj