Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

Jak to się robi w czeskiej lidze? Bartosz Ciura i Filip Komorski w Tyskiej Galerii Sportu

Już 30 listopada w Tyskiej Galerii Sportu odbędzie się spotkanie z dwoma byłymi gwiazdami GKS-u Tychy, którzy dziś występują na taflach czeskiej Chance Ligi. Mowa tu oczywiście o Bartoszu Ciurze i Filipie Komorskim.

Kolejne spotkanie w Tyskiej Galerii Sportu to rozmowa z czołowymi hokeistami GKS–u Tychy i reprezentacji Polski.

Od nowego sezonu czołowi hokeiści GKS–u Tychy i reprezentacji Polski Bartosz Ciura i Filip Komorski próbują swoich sił w silnej lidze czeskiej. Obaj gracze występują w HC Frýdek–Místek, który jest filialnym klubem mistrza Czech Oceláři Trzyniec. Czechy to hokejowa potęga, reprezentacja tego kraju (wliczając czasy Czechosłowacji) 12–krotnie była mistrzem świata. Podczas spotkania wieloletni ulubieńcy tyskich kibiców podzielą się swoimi wrażeniami z gry w czeskiej lidze, opowiedzą o swoich sportowych celach i z pewnością podyskutują o kondycji polskiego hokeja.

Obrońca Bartosz Ciura to wychowanek UKH Dębica, grał w GKS–ie Tychy w latach 2011–2013 i 2015–2021. Jest trzykrotnym mistrzem Polski, kapitanem reprezentacji Polski.

Napastnik Filip Komorski jest wychowankiem Legii Warszawa, w GKS–ie Tychy występował w latach 2015–2021. Jest trzykrotnym mistrzem Polski, reprezentantem kraju.

miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7

goście: Bartosz Ciura i Filip Komorski

prowadzi: Kamil Hajduk

zapisy (liczba uczestników ograniczona): 515 717 430, k.hajduk@tgs.tychy.pl

wstęp wolny

Więcej informacji TUTAJ.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły